Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék fejlődni de egy...

Szeretnék fejlődni de egy match után megunom. Miért van ez lehet ez ellen valamit tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vannak játékok amiben haverokkal játszunk pl WoT, LoL, GTA (rpg szerók) régen lekötöttek és egyedül is órákat tudtam vele játszani (régen 2-3 éve) de most egy mecs vagy 10-20 perc alatt megunom és nem tudom mit csináljak. Pedig közben akkarok játszani meg fejlődni haverok nélkül, hogy előbre legyek mint ők de nem megy. Próbáltam zenét halgatni allata akkor egy olyan 40-50 percet tudok játszani de már kezd csökkeni tehát egy 15-30 percet bírok játszani zene alatt. Haveokkal meg 1-2 órát de aztán megint megunom... stb. Tudtok valami ötletet, hogy tudjak akár fél napot is egy játékkal játszani? 14/F

2016. júl. 20. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Itt az ideje becsajozni!
2016. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 +1.

Amúgy én is így vagyok vele. Egy idő után mindet meguntam. Egyre kevesebbet játszottam,az addigi heti 35-40 óra 20-25re csökkent,most hogy van barátnőm,heti 10 órát játszok (Steam alapján),mert egyszerűen nincs kivel játszani,mostanában nem költök új játékra,amik megvannak azokat pedig unalomig kitoltam. (bár lassan jön a BF1,majd meglássuk :D )

2016. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kezd más terület érdekelni, ez nem rossz! Ne erőltesd, és igen, lehet hogy csajozás lesz a háttérben - kell, az élet része, az ember társas lény, így megy ez :) Fel kell nőni :)
2016. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nemohalacska ***** válasza:
43%

Hát a nő az aztán mégtöbb időt rabol úgyhogy nem ez a megoldás a több játékra. A nő max játékot felváltó elfoglaltság. Hmm felnőni... Ha a felnövés olyan dolgok űzéséből áll amiket a sima prolik is megtudnak csinálni akkor én inkább nemakarok felnőni. Kismillió értelmetlen életút létezik nemcsak a saját hülyeségünk genetikai továbbörökítése az egyetlen.

Amúgy meg tökmindegy mibe kezdesz azt előbb utóbb megunod ez törvényszerüség legyen az játék vagy nő semmi nem tart örökké. A játékot legalább kilehet kapcsolni. :)

2016. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 petikevokosztcsa válasza:
Csajozz be egy külföldi kecskével, majd segít neked.
2016. júl. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 petikevokosztcsa válasza:
Amúgy játsz mondjuk Rockets vs Insurgents. Nagyon jó és órákig lehet nyomatni haverokkal. Én úgy fejlödtem 10 szintet GTA-ban. Mondjuk még csak 53 vagyok de mindegy.
2016. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet azért unod meg mert nem annyira tudsz játszani, haverom is mindig azért unja mert az elején kilövik xD mind1 a lényeg h tanulj folyamatosan nézz videókat wot-ról akár oktatóvideókat is, ne ilyen fails meg winst mert az nem tanít. és használd az agyad world of tanks igényli a sok gondolkodást :)
2016. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!