Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Saját magam ellen dolgozok,...

Saját magam ellen dolgozok, vagy így is lehet fejlődni?

Figyelt kérdés

Fekvőtámasz, guggolás, súlyzózás, felülések

Ezeket tolom felváltva, szeretnék egy kicsit megizmosodni, és egy kis hasizmot is összeszedni.


Nem akarok és komoly babérokra törni, a kérdés inkább amiatt merült fel bennem, mert én ezek mellett kardióedzést is folytatok. 1 percig kőkeményen meghajtom magam, és 1 perc laza , és ezt ismétlem 40 percen keresztül. A vádlim egyre izmosabb, persze nem olyan mint azoknak akik a kondi teremben tolják :)


Kérdés az, hogy ezzel mennyire dolgozok magam ellen? Ugye izomból nem veszthetek jelentős súlyt, inkább csak zsírból?


2013. márc. 19. 17:43
 1/2 A kérdező kommentje:

bocsi elírtam

"Nem akarok én* komoly babérokra törni"

2013. márc. 19. 17:44
 2/2 anonim ***** válasza:
Kardionál nagyobb az izomveszteség. Aerobnál kevesebb. De ne félj ez amatôr, hobbi szinten nem lényeges, ne törôdj vele. Étrend legyen okés és fejlôdsz. Max egyél valamivel többet, hogy a tested abból fedezze az energiát.
2013. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!