Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokémon Go-ban mindig ugyan...

Pokémon Go-ban mindig ugyan ott jelennek meg a pokémonok, vagy random bárhol felbukkanhatnak?

Figyelt kérdés

Egy faluban lakom, nem sűrűn találok pokémont. Az egyik utcában az xy ház előtt viszont szinte mindig elkapok egyet-egyet. Máshol a faluban még eddig nem találtam.


A kérdésem az lenne, hogy érdemes többször sétára indulni minden felé, mert több helyen is felbukkanhatnak véletlenszerűen, vagy koncentráljak csak arra az egy helyre, ahol eddig is találtam.


2016. júl. 20. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak adott pontok, ahol gyakrabban jelennek meg pokemonom. Nálunk pl az erkélyen simán be tudok fogni akár félóránként is egyet, ki sem kell mennem a laksából. A konyhában már ritkábban van... de eddig kb az összes pokemonomat lakáson belül fogtam (spórolok a mobilnettel... ez az igazi kihívás: wifi mellett m inél jobbnak lenni ;))
2016. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!