Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PokemonGo-ban van valami...

PokemonGo-ban van valami működő módszeretek arra hogy megtaláljátok a jobb alsó sarokban lévő "közelben lévő" pokemonokat?

Figyelt kérdés

Mióta nem működik a lépésszám mutató és mindent 3 lépésre mutat azóta vannak gondjaim vele. Ha jó irányba megyek elvileg zölden villog a kis téglalap, de szinte sose sikerül így se megtalálni amit keresek. Van valakinek valami jó kis módszere?

(Bocs hogy itt is a pokemon go megy)


2016. júl. 20. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne tudd meg mennyit szenvedtem vele én is. Gyakorlatilag 180 fokos szögben akármerre elindultam mindig villogott zölden. Szóval azt csináltam, hogy kiválasztottam egy irányt és mentem egy darabig, majd ha eltűnt visszamentem a kezdő pozícióba. És egy amúgy max 2 percre lévő pokémont 30percbe telt megtalálnom. Nem túl hatásos, de ez van. Jobb megoldás nem is nagyon lesz, amíg nem javítják. Amikor meg megpróbáltam befogni kb 15-20 sikertelen próbálkozás után a kifagyott és eltűnt az a Squirtle, ami kellett volna evolve-hoz.

Jó játék egyébként, de rengeteget kell fejlődnie sok mindenben. Például most van csúcsidő Amerikában és kb képtelenség játszani. Az első patch is kijött, ami "minor text fixes". Egyszerűen annyi probléma van a játékkal, hogy nem igaz, erre egy ilyen semmilyen patchet tolnak ki. Nálam ezzel telt be a pohár és úgy határoztam, hogy amíg nem működik -közel- tökéletesen, hagyom a francba.

Bocs a rage miatt, de ez most úgy kijött :D

2016. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Haha nekem is ez a tapasztalatom:D volt hogy 8 km-t sétáltam egy gymhez amit simán be tudtam volna foglalni mert 300-al nagyobb cp-s volt a pokemonom erre odaérek és kifagy az egész játék:D fél órát vártam de nem engedett vissza, tehát mehettem haza. A másik gond meg hogy ilyan random életnélküli hackerek folyton támadják a szervereket mert nincs jobb dolguk, és emiatt is szarakodik az egész. Augusztus 1-jén elvileg 24 órára el akarják baszni ahogy néztem :(
2016. júl. 20. 23:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Én hacker támadásokról még nem hallottam. Esetleg amit olvastál erről el tudnád küldeni?

Tudtommal azért vannak problémák, mert a szerverek állandóan túlterheltek. Egyik nap twitteren írták, hogy 47 millió játékos próbál belépni. Ez rengeteg. Szerintem nincs még egy olyan online játék, amit ennyien játszanak egyidejűleg. Szóval amíg nem bővítik, addig esély sincs javulásra.

2016. júl. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tuti hogy benne van a keze a hackereknek. Youtubeon követem a híreket, és ott találkoztam a csoporttal akik csinálják, a nevük PoodleCorp, fent vannak twitteren, keress rájuk ott írják hogy augusztus 1-jén elbasszák egész napra a szervereket és volt is egy interjú velük és azt mondták azért csinálják mert szeretik elrontani mások örömét meg ilyenek.. elég beteg emberek
2016. júl. 21. 02:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy alapból is pengeélen táncolnak a szerverek a sok játékos miatt és erre rákontráznak a hackerek DDOS támadással. Nem tudom hogy nem kapják el őket egyébként...
2016. júl. 21. 02:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kamu.

Meghallgattam az interjút is és az egész nagyon gyerekesen hangzott. Ilyeneket mondani, hogy "a káosz szórakoztató" "szeretjük ha az emberek döhüsek" stb. egy kicsit sem tükrözi azt amit csinálnak állítólag. A nagy többség szerintem félrerakja addig a telefont (vagy legalábbis az alkalmazást), amíg a szerverek nem jók. Meg hát a nagy "káosz". Ha annyira nagy káoszt akarnának amin "lehet szórakozn", akkor nem egy videójáték szervereit cseszegetnék. Amiből mellesleg estig semmit sem tapasztalok. Ami megint csak azt erősíti, hogy a a sokmillió amerikai játkossal együtt túlterhelt lesz a szerver.

Na meg a végsző. Ne játszon vele senki, hanem szerezzenek életet. Pff... Egy olyan csapattól hallani ezt, akiknek az a legjobb dolguk, hogy állítólag másokat hackelnek meg eléggé hiteltelen számomra.

Szóval szerintem kamu az egész. Rengeteg ilyen volt bejelentve már, hogy ez meg az nem fog működni ettől-eddig és csak nagyon kevés esetben valósult meg. De majd augusztus 1-jén kiderül.

2016. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Látod, mondtam én, hogy kamu az egész :D
2016. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja igazából nem tudom most megy-e:D mert a szerverekre felenged de folyton keresi a gps-t amit eddig nem csinált:D mondjuk még ha nem is kamu, ha bejelentik 1 hónapra előre akkor fel lehet készülni a támadásra
2016. aug. 2. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!