Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek gamestar vagy pc...

Szerintetek gamestar vagy pc guru?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy melyiket erdemesebb venni/elofizetni

Ervek? Tapasztalatok?



2016. júl. 17. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Jó kérdés, őszintén szólva szerintem a PC guruban jobb játéktesztelők vannak és jobban belelátnak a játékokba mint a Gamestarnál, én mindkettőt próbáltam már de dizájn és cikkminőség szempontjából egyértelműen az jött be jobban. Teljes játék terén is általában a PC Guru a jobb. Viszont azt hiszem a Gamestar hosszabb kicsit.
2016. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom elképzelni, 2016-ban milyen logikus érvet lehetne felhozni a papír számítógépes újságok mellett. 2000 forintért kapsz egy lapot, ami tele van olyan, netről szedett információkkal, amiket már hetekkel azelőtt olvashatott mindenki. Kapsz mellé egy DVD-t egy olyan játékkal, amit pár hónappal azelőtt 1 dollárért meg lehetett venni bundle-ben. Komolyan, ki veszi ezeket?
2016. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem mindenki ül 0-24-ben a gép előtt hogy ki tudjon bogarászni minden információt ami történt játékok terén 1 teljesen hónapon át. 1500-ért megkapod az összes infót az adott hónapra, mellé egy játékot amit valószínűleg úgysem próbálnál ki sosem ha nem kapnád meg ingyen. Ezeket az újságokat jórészt 20 felettiek veszik szerintem, akiket nem annyira érdekel a netes újságírás.
2016. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
GameStar jobb, a PC Guru általában lehúzza a jó játékokat, + drágább is.
2016. júl. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2016. júl. 17. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

2-es: Hallottad már azt a szót, hogy "hangulat"? Hogy a cikkírók miatt olvasol el egy cikket? Azokat nem találod meg a neten.

Ismerted az 576 KByte-ot még 10-20 évvel ezelőtt? A csevegő c. rovat miatt fiatalok ezrei imádták az újságot, a játéktesztek csak utána következtek a sorban.

Sajnos a magazin megszűnt, az ilyen hozzáállás miatt, mint amit te képviselsz, hiszen nem vették az újságot elegen ahhoz, hogy fent maradhasson. Helyette maradt a szerintem értéktelenebb PC Guru és Gamestar. Egyiknek sincs olyan hangulata, mint az 576 KByte-nak, vagy Konzolnak volt. Még egy újság közelítette meg ezeket, ez pedig a Controller magazin volt, de még az 1 évet sem érte meg... túl igényes volt...

2017. ápr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6: "Hallottad már azt a szót, hogy "hangulat"? Hogy a cikkírók miatt olvasol el egy cikket? Azokat nem találod meg a neten."


Dehogynem, csak nem a magyar neten. A gamer sajtó munkatársait nem hasonlítanám az Élet és Irodalom vagy a New Yorker publicistáihoz.


"Sajnos a magazin megszűnt, az ilyen hozzáállás miatt, mint amit te képviselsz..."

Soha ne próbáld távkiértékelni az embereket, mert csúnyán tévedhetsz vele. Nem csak hogy megvan az összes 576 Kbyte és 576Konzol magazin, de az utóbbiba jó néhány cikket is írtam. Szép volt, jó volt, de csak a maga idejében, ma már eléggé amatőr munkának tűnik mindegyik.


A Controller 2014-ben már eleve hamvába holt kezdeményezés volt, plusz ezt tetézték azzal, hogy nem lehetett mindenhol kapni. Nagykanizsai, nyíregyházi, keszthelyi gamer barátaim még csak nem is hallottak róla.

A papír újság valószínűleg sosem fog eltűnni, de minimális lesz a szerepe. A legnagyobb példányszámban értékesített magyar magazin, a Nők Lapja a 80-as években még 900.000 példányban jelent meg, mára ez alig 212 ezer darabra csökkent.

2017. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A gamer sajtó munkatársait nem hasonlítanám az Élet és Irodalom vagy a New Yorker publicistáihoz. "


Nem is kell, hogy művészi legyen egy játékleírás, elég, ha van hangulata.


"Nem csak hogy megvan az összes 576 Kbyte és 576Konzol magazin, de az utóbbiba jó néhány cikket is írtam."


Ez becsülendő, ha vetted az újságokat! Milyen név alatt írtál?


"Szép volt, jó volt, de csak a maga idejében, ma már eléggé amatőr munkának tűnik mindegyik."


Mire gondolsz? Én éppen most olvasom újra a régi 576 KByte újságjaimat, és élvezem a cikkeket. CoVboy, TJ, Hancu, Zolee, Martin (GYZ is rémlik, pedig ott még nem tartok időben) mind élvezetes cikkeket írtak.



"A Controller 2014-ben már eleve hamvába holt kezdeményezés volt."


Miért? A terjesztési hiányosságokkal megértem, hogy maguk alatt vágták a fát, de egy igényes, terjedelmes újság volt, mért kellett megszűnnie?

2017. ápr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!