Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a teendő ha GTA 4 Patch...

Mi a teendő ha GTA 4 Patch nem megy fel?

Figyelt kérdés

v1.0.6.0 GTA 4-em van ahhoz töltöttem le patch-et probáltam mást is sőt a v1.0.0-v1.0.7-ig de semmi kicsomagolom és utána ezt a hibaüzenetet ír ki: Failed installing tilte update. See log at C:/Users/user/AppData/Local/Microsoft/GFWlive/Install/Logs/tiltleupdate.log for details/


Youtube videókat is néztem, de nem értettem. Valaki adjon erre egy jó megoldást!



#GTA #GTA 4 #gta 4 update #gta 4 v1.0.6.0
2016. júl. 21. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Megveszed.
2016. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1: Mindjárt jön az, hogy "normális választ kértem"! Pedig tény, hogy az eredetivel nem kéne ennyit szívni.
2016. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sziasztok 1-2 válaszoló jártam utána az egész város tk-it csak gta Eflc van mert 4-et nem tudnak szállitani tescoba is eflc meg San Andreas van :(, internet vásárlásban nem bízok légyszíves erre egy megoldást szeretnék kérni előre is köszönöm.
2016. júl. 21. 13:00
 4/4 A kérdező kommentje:
senki se?
2016. júl. 21. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!