Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokémon GO: hogy kell elkapni...

Pokémon GO: hogy kell elkapni a Pokémonokat?

Figyelt kérdés
tudom-tudom, hülye kérdés, de egyszerűen nem megy. xD ugye sétálok, a "Nearby"-nál kijelez valamiket (azok lennének a pokémonok? mert ha másfelé megyek, eltűnnek:D), és ezután? eddig egy pokémonom van (valami nagyon gyenge), azt is szerintem alapból adták...:D

2016. júl. 21. 18:01
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és a Pokéstop az mi? azt hol jelzi ki?:D
2016. júl. 21. 18:02
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
dobd rá a telefonodat.
2016. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Krisipoke ***** válasza:

Ha tényleg elég közel érsz egy Pokémonhoz, akkor elkezd rezegni a telefon, és a térképen magad körül mutatja valahol, hogy megjelent egy Pokémon. Akkor rányomsz, és utána tudod rá dobni a labdákat.


A Pokéstopok bizonyos látványosságok helyén vannak (pl. templomok, szobrok), és ha elég közel tudsz hozzájuk menni, akkor ha rányomsz, és megpörgeted a képernyőn a korongot, akkor kapsz belőle mindenféle tárgyakat.

2016. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!