Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokemon Go tojáskeltetés?

Pokemon Go tojáskeltetés?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy muszáj folyamatosan bekapcsolva lennie a mobilnetnek és a GPS-nek, hogy számolja a kilométereket a tojáskeltetésnél? És a játéknak is futnia kell eközben?

2016. júl. 23. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen és igen. Ez a lényege, sétálj x km-t. Szerinted másképp hogy érzékelné a játék?
2016. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Így viszont rettentően merülni fog a telefonom... :(

Még úgy sem működik, ha legalább a mobilnetet kikapcsolom??

2016. júl. 23. 14:50
 3/6 Krisipoke ***** válasza:

Van a telefonodban giroszkóp? Szóval látod a kamerán keresztül a vad Pokémonokat?

Mert akkor be tudod kapcsolni a battery saver mode-ot, ami akkor aktiválódik, ha fejjel lefelé tartod a telefont, tehát pl. fejjel lefelé a zsebedbe teszed. Ezzel eléggé le lehet csökkenteni a fogyasztást.

2016. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak azért mész, hogy kikeljen a tojás, akkor vedd le a fényerőt amennyire csak tudod, a játékban kapcsold be a Battery Savert és kész. Én ilyenkor zsebrerakom a telefont (nyílván nem zárom le) és simán bírja jópár óran keresztül. Egy 10kilóméteres tojást simán ki tudok kelteni. Pedig nem is egy hú de hightech telefonom van, hanem egy Xperia M2.
2016. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A "high tech" telefonoknál pont az a baj, hogy a kijelző zabálja az akkut, mert nagy a felbontása.
2016. júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért csak a tojásos dologra kérdeztem rá, mert a mobilnetem éppen le van lassítva és így csak a pokestop-okat tudom kipörgetni, de pokémonokat nem tudok elkapni, mivel nem látom őket (ettől függetlenül jelzi a játék, hogy ott vannak a közelben).


Amúgy nekem Samsung Galaxy S4 mini-m van, ami szerintem nem nagyon "high tech" már. :D


Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2016. júl. 23. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!