Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az mitől lehet hogy nem...

Az mitől lehet hogy nem működik pontosan a gps Pokemon go közben? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval.. Letöltöttem hogy ugyan milyen a játék.. Mobilnetem gyors telefon se valami gagyi (G3) és mégse működik.. Ugrál oda vissza néha megáll egyhelyben meg ilyenek , pedig egyik ismerősömnek ugyan ilyen telefonom ugyan ugy gyors mobilnettel tökéletesen működik.. Mi lehet a baja?
2016. júl. 23. 14:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Telefonon*
2016. júl. 23. 14:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyomd bea gps-t és lehetőleg menj a szabadba, ahol normálisan fogja a jelet.
2016. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bevan kapcsolva a gps.. nagy pontosságra van állítva .. városban járkáltunk , és ismerősömnek normálisan működött nekem meg nem
2016. júl. 24. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos a telefonod szar.
2016. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat .. Erre valahogy en is gondoltam .. Foleg azert mert alapbol napi 4x tolton van merul a semmitol meg laggol messenger es youtube kozbe , felmelegszik mint az allat meg ilyenek .. De garanciaba meg semmit nem csinal vele a telenor csak 2het utan ugyan ugy vissza kuldik.. Szoval jah .. Kuka :/
2016. júl. 24. 22:27
 6/6 opened paradise ***** válasza:

Ne hagyd annyiban!

Mindig vidd vissza és erőszakold ki,hogy pontosan írják rá a hiba jelenséget.

Ha 3x-4x ugyanaz lesz (emiatt kell pontosan leíratni,ne "hasonlót" írjanak,hanem azt),akkor ki kell cseréljék.

2016. aug. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!