Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Pokemon GO biztonságos?

HavanHUN kérdése:

A Pokemon GO biztonságos?

Figyelt kérdés

2016. júl. 23. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne az? Az esetleg nem biztonságos hogy egyedül, éjszaka kihalt helyeken mászkálsz, kezedben meg ott világít az okostelefon. De ehhez a pokémonnak semmi köze, mert bármi mást használva is veszélyes lehet.
2016. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Alain Delon ***** válasza:
A pokemont keresve kamion alá sétálsz, akkor nem.
2016. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Aki egy kameraképen át nem látja, ami előtte van, illetve a perifériás látása is kikapcsol, holott semmi nem blokkolja, az egy érdekes pillangó miatt is simán besétálna a kamion alá... Figyelj magadra, és biztonságos. :)
2016. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mármint hallottam hogy bizonyos helyekre csalogattak embereket a játék valamilyen funkciójával és több embert is megöltek, meg valaki egy ilyen megadott helyen talált egy hullát a folyóban stb.. nem tudom hogy hoax-e de azért megkérdeztem
2016. júl. 23. 22:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Hoax.
2016. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Itt a városban olyan helyre megyek, ami tudom hogy biztonságos környék.. Hidd el, nem az a célja a játéknak, hogy embereket öljön meg.
2016. júl. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A hulla véletlen... Azért volt, mert sokan kimozdultak otthonról, és olyan helyekre mentek, ahova eddig még sose. Amugy biztonságos, ha úgy használod: Elhagyatott helyeken ne keress pokemont, főleg ne este, magánterületen meg pláne. Másrészt nézz a lábad elé... Ennyi.
2016. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nem hoax, se a hulla, se a csalogatás. Több hullát is találtak már játékosok, de ennek az esélye Magyarországon igen csekély. Meg ez nem a játéktól függ. Egy sima kiránduláskor is előfordulhat, de nem a belvárosban. Csalogatás volt Amerikában, de itt is érvényes, hogy egyedül ne menj elhagyatott helyekre. Belvárosban, forgalmas helyeken nem kell félni.
2016. júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alain Delon ***** válasza:
4-re: Nem ölték meg őket, csak kirabolták.
2016. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
57%
Nem a viz hulye azert, mert a kacsa nem tud uszni
2016. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!