Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mégis mi értelme van a Pokemon...

Mégis mi értelme van a Pokemon GO-nak?

Figyelt kérdés
Persze, értem én, hogy azok, akik szerették a sorozatot, meg a játékot azoknak ez mekkora kaland, meg minden, de amúgy full haszontalan, meg veszélyes is, elég csak arra gondolni, hogy ezzel mennyi agyhalott mászkál az utcán, ami a legijesztőbb, hogy egyesek vezetés közben nyomják. Ráadásul minden korosztály, ami már csak azért is vicces, mert nem olyan régen még azt is szétröhögték, akik 20 évesen még nézik, most meg az értelmes felőtt emberek is erre pazarolják az idejüket. Csak egyetlen dolgot kérdeznék tőlük: Mi haszna van??

2016. júl. 24. 22:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
Én meg tőled: Miért zavar?
2016. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Elmondtad.
2016. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#1 azért, mert eleve túl sok ideje megy el már a fiatal korosztálynak is a "kütyükkel", ezzel meg még több, csak az értelmes dolgokra nem marad így idejük. Az meg, hogy felnőtt, értelmes emberek inkább vadásszák a pokemonokat, mintsem hogy a családjukkal legyenek szabadidejükben engem végképp kiborít. Milyen gondolkodásmód már ez? Ki tartja ezt normálisnak??
2016. júl. 24. 22:19
 4/20 anonim ***** válasza:
27%
Miért ne lenne értelmes dolog? és még mozog is közben
2016. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
66%
Szerintem semmi gond nincs vele. Ha nem lenne meg azért kárognának, hogy egyáltalán nem mennek ki. Szerintem a Pokemon Go egy nagyon jó kis cucc, mivel a gyerek jól is szórakozik közben, és kint is van, ráadásul mozog! Az egyik legértelmesebb app, amit valaha kitaláltak.
2016. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%

Mi haszna van? A sétát leszámítva nem sok, időtöltés mint bármilyen más hasonló játék. Az emberek nagyon sok dolgot csinálnak aminek nincs értelme, mégis örömöt okoz nekik.


Oldalakat lehetne írni miért zsenilás a játék koncepciója, de röviden:

Mobil volta miatt bárhol bármikor játszható és széles rétegnek elérhető.

Additivitás mert mindig csak egy keveset kell tenned, hogy elérd X dolgot. (jó a tojáskeltetés kicsit ellentmond ennek)

A Pokémon egy világszerte elterjedt brand, mivel nem új keletű így egészen elfogadott társadalmilag.


A balesetek esetében meg értelmetlen a játékot okolni, naponta jóval több mobilos baleset történik mint pokémonos, csak a média felkapja őket. Mondjuk egy sima autóbalesetnek egyre kevesebb a hírértéke, ha csak telefonált a sofőr, mert "már szinte mindennapi". Na meg a kamu hírek is ezerrel gyártódnak a közösségi oldalakon.

2016. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Sok haszna van, hogy mozog, de közben is csak a telefont bújja, nem a hely szépségeire figyel. Plusz egyesek vannak olyan agyhalottak, hogy pokemon taxira költenek, mert az gyorabb. -.-"
2016. júl. 24. 22:31
 8/20 anonim válasza:
51%
Lássuk mindenben a pozitívat! Ez a boldogság kezdete, örüljünk annak hogy legalább kimozdulnak, nem várhatod el tőlük, hogy egyből a tájat nézzék. Ki tudja, talán a következő nagy fogás az lesz, hogy ki tud minél szebb panoráma képet összegyűjteni, és ezért kapnának valami pontokat vagy valamit. Kint is lennének és a környezetre is figyelnének. (Hoppá, talán most mondtam el az ötletet amiből milliomos lehettem volna? Viccelek :DD)
2016. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
Én magam nem tolom, de ahogy néztem a pokéstoppok azok nevezetességek. Az már a játékoson múlik, hogy felnézz-e a készülékből mikor egy szobornál van vagy nem.
2016. júl. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Egy kicsit sem gondolsz bele más fejével a dologba, igaz? Ha megtennéd tudhatnád, hogy ez másnak pont ugyanúgy tetszik, mint neked a saját hobbid. Biztos vagyok benne, hogyha látnám egy napodat, akkor találnék benne olyan dolgot, ami szerintem "Full haszontalan". Csak valószínűleg nem kérdezgetném itt, hanem elkönyvelném annyival, hogy csináld, ami neked jól esik.


Engedd meg, hogy kérdezzek pár dolgot én is:

-Nem mindegy neked, hogy ki-mire költi a pénzét? Más sem turkál a te zsebedben, hogy miért vetted meg ezt meg azt.

-Egy budapesti lakos, aki évek óta ott lakik és kismillió alkalommal látta a várost, miért mélyedjen el a "tájban"? Mert szerintem annyira azért nem szép.

2016. júl. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!