Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ebből lehet probléma?

Ebből lehet probléma?

Figyelt kérdés
Játszani szeretnék egy jaték japán verziójával, de az országomban csak az angol elérhető. Viszont találtam egy tutorialt, ami leírja, hogy egy program segítségével átállíthatók a koordinatáim vagy mi.. a program a TunnelBear VPN. a play áruházból letölthető. Látom többen is raknak fel videókat youtubera erről a jatékról és egyértelmű, hogy ők is valami ilyen megoldással. Gondolom rengetegen csinálják, de ebből nem lehet baj? Nem nyomozzák le vagy valami? Bocsi, lehet, hogy csak én vagyok paranoiás, de most na.. (^_^") És esetleg van valami másik program, amit jobban ajánlanátok és megfelel a célra? A segítséget előre is NAGYON köszönöm!!
2016. júl. 25. 02:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Megvásároltad a játékot? Akkor azt csinálsz vele, amit akarsz, olyan nyelven, ahogy szeretnéd. A VPN legális szolgáltatás. Akkor mitől félsz? Miért törné rád a szoftverrendőrség az ajtót?
2016. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A játék ingyenes, csak nem értek az ilyenekhez, de akkor köszi szépen, megcsinálom. (^_^)/
2016. júl. 25. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!