Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ez a Pokemon Go őrület?

Mi ez a Pokemon Go őrület?

Figyelt kérdés
Mindenki (vagy legalábbis nagyon sokan), ezt nyomatja az okostelefonján. Mi ebben a jó? Haverjaim is már "zombik" tőle.

2016. júl. 25. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a haverjaid és ezt tolják, akkor esetleg kérdezd meg tőlük!
2016. júl. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha te nem szereted a Pokémont, akkor neked nyilván nem fog tetszeni :)


Amúgy az benne a jó, hogy kiterjeszti a virtuálisat a valósra, és ezzel kicsit életszerűbbé teszi a játékot. Mintha paintballoznál CoD helyett.

2016. júl. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nagyon gáz az, hogy mai gyerekeknek egy ilyen ostoba játék kell ahhoz, hogy kimozduljanak a levegőre. :/
2016. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélem hamar vége lesz az őrületnek.
2016. júl. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es miért fáj neked? Mitől lett rosszabb a te életed, hogy én kutyasétáltatás közben 2 km-el többet bóklászok a városban?

Annyi zombi van, aki mindent ellenez és minden ellen beszél gondolkodás és saját valós vélemény nélkül...

Amúgy sok olyan zombi is van ám, aki elolvas két cikket valahol és azt szajkózza minden fórumon. Ő se okosabb...

2016. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt annyira szeretem...nemrég mindenkinek az volt a baja h minden gyerek egész nap a gép elott ül és most hogy végre kimozdulnak egyből ez a baj hogy egy ilyen játék kell a gyerekeknek h kimenjenek a szabadba.Emberek nektek semmi nem jó? Nem hogy örülnétek... és ha valaki ezt élvezi annak miért kell elrontani a jókedvét és miért izgat ez annyira titeket? Bár mindig lesznek emberek akiknek semmi se jó :)
2016. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!