Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL Vayne VS Draven VS Graves?

LoL Vayne VS Draven VS Graves?

Figyelt kérdés

LoL-ban szeretnék venni egy champet botra ADC posztra.

Nem tudok e három közül dönteni: Vayne, Draven, Graves

Mind3 jónak tűnik, egyikkel se játszottam még.

Olyan írjon lehetőles aki ismeri valamelyiket, esetleg mind3-at, játszott velük. Ha szavazol valamelyikre, akkor lehetőség szerint indokold meg, hogy lássam az előnyöket/hátrányokat. Előre is köszi a válaszokat!



2016. júl. 26. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Olyat nem veszünk amivel még nem játszottunk,mert lehet hogy egyáltalán nem áll kézre,nem a te stílusod.
2016. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de kellene egy jó ADC és nem mehetek örökre ashevel. Most a hetik bénák
2016. júl. 26. 19:53
 3/16 anonim ***** válasza:
Én nem igazán tudok hasznos válasszal szolgálni, mert egyik hőssel sem játszottam többet egy meccsnél. Viszont Vayne egy-két korai kill után nagyon meg tud erősödni, és le lehet vele hozni a játékot. Akit még nagyon szeretek, az Lucian, én őt ajánlom, könnyű vele a last hit, jó a passzívja, és mobilis.
2016. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Csinál azt, hogy egy spanod accountján kipróbálsz néhány ADC-t vagy PBE szerveren ha megvan... nincs értelme ismeretlen champet megvenni
2016. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ráadásul Ashe jelenleg az egyik legerősebb adc szóval ráérsz várni amég valamelyik kiszemelt ingyenes nem lesz.


A hetik bénák? Jhin szintén az egyik legerősebb adc jelenleg.

2016. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Próbáltam Jhint, egyáltalán nem tetszett a játékstílusa, és maga a karakterötlet is puszta jelenlétével idegesít(gondolok pl. a járására stb....), de lényegtelen.

A másik ADC amit kipróbáltam, az Varus aki most ingyenes, de neki mindene skillshot. Mikor vele játszok enyhe CSGO gameplay érzetem van.

2016. júl. 27. 07:29
 7/16 A kérdező kommentje:
Mellesleg még csak 1 olyan választ kaptam,ami arról szólt, hogy az általam említett champek közül melyiknrk mi az előnye, hátránya.
2016. júl. 27. 07:30
 8/16 anonim ***** válasza:

Https:// Rankedboost.com/ Tier-List/

Ez egy olyan oldal,ahol rangsorolva vannak a karakterek ,játékmód és poszt szerint.Nagyon érdekes oldal,ajánlom mindenkinek.Amúgy szerintem MF-et próbáld ki.Rövid indoklàs;vele volt az első pentakillem :)) Még Sivir nàlam a favorit.

2016. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nálam ott szti hitelét a dolog,hogy Ryze god tierben van 2 lanen is. 40.7%-os win ratevel szerintem nem épp ott van a helye.
2016. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia. Vayne nagyon nehéz, de elképesztő mit lehet vele művelni. Late game-ban erős, elején farmolj passzívan, és használd az ellenfeled hibáit. Graves elég egyszerű, de nagyon nagy mértékü sebzést oszt kis idő alatt. early game-ben erősebb. viszont többet viszik jungle-ba vagy topra mint adc-nek. Kicsit nekem kicsi volt a lőtávolsága. Dravennel nem játszottam, viszont tudom hogy minden lövése után el kell kapni a leeső pengét, emiatt nem ajánlanám. Bár a global ulti szép és jó, de nem tudom nekem nem jött be. Ha mindent összevetve szavazni kell akkor vayne-re szavazok, csak rengeteg gyakorlást igényel. ha nincs időd vagy türelmed maradj graves-nél.
2016. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!