Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL Vayne VS Draven VS Graves?

LoL Vayne VS Draven VS Graves?

Figyelt kérdés

LoL-ban szeretnék venni egy champet botra ADC posztra.

Nem tudok e három közül dönteni: Vayne, Draven, Graves

Mind3 jónak tűnik, egyikkel se játszottam még.

Olyan írjon lehetőles aki ismeri valamelyiket, esetleg mind3-at, játszott velük. Ha szavazol valamelyikre, akkor lehetőség szerint indokold meg, hogy lássam az előnyöket/hátrányokat. Előre is köszi a válaszokat!



2016. júl. 26. 19:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Graves már inkább inkább top vagy jungle. Egy caitlyn megeszi, mivel graves-nek elég kicsit a range.
2016. júl. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Graves lett végül, elég jó mindhárom helyre, topon átlagos, jungle kifejezetten jó és boton is megállja a helyét
2016. júl. 28. 08:26
 13/16 anonim ***** válasza:
Jah, graves már nem ADC, mert az újratöltéssel gondban lenne egy 2v2 csatában. Vayne max egy közepesen nehéz champ. A flash+E megtanulásán és hogy Q és E elött mindig kezdj bele egy autoattackba a többi már csak játékismeret. Csupán attackspeed itemekkel is jól boldogul (W), late game broken, ha az ellenség nem vesz rózsaszínt vagy nem fókuszálnak. Draven meg kétség nélkül a legnehezebb ADC a játékban, rövid range + early power csak agresszív játékstílust tesz lehetövé. Nagyon függ az ereje attól hogy meg tudod e tartani a két fejszét. Öt ajánlom. Messze a legerösebb ADC level6-ig és óriási pénzeket lehet szakítani a killekkel.
2016. júl. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Low eloban egész nyugodtan lehet vinni botra is Graves-t, megálja a helyét. Igen vannak nehezebb matchup-ok, de mivel nagy a Burst-je (2 lövés, plusz Q,R, illetve egy jól betalált W rendesen be tud zavarni), ezért kifejezetten jó tud lenni egy agresszív supportal.
2016. júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Amúgy mellékesen hozzáteszem, hogy én pl kb SOHA nem játszottam free-kel. Nem tudom miért, de valahogy jobb érzés olyannal mennem, aki már megvan (s3 óta játszom). Persze mindig utánanzek az adott hősnek mielőtt megvenném, de így érzés alapján döntök alapvetően, szóval embere válogatja.
2016. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia! , lehet késön válaszolok de lehet még elolvasod :)

Draven egy nagyon jó ADC low/high elo-ra egyaránt, elég könnyen bele lehet tanulni, vayne (szerintem) a legnehezebb és a legerösebb champion a játékban. (nehézség: kell pozicionálnod, dodgeolni spelleket a q-val , e-t jól eltalálni és idöziteni vele ) , ezért azt ki kell tanulni rendesen :D Én járok kb 120 vayne meccsnél és nem érzem magamat "nagyon jónak" vele. Graves én inkább topra / jungle-be vinném inkább nem adc-nek bár ott is müködhet.

Jó Játékot :)

2016. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!