Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WOW cataclysm-ben melyik...

WOW cataclysm-ben melyik lenne a legjobb pvp kari nekem? Igények lent.

Figyelt kérdés

Jelenleg paladinnal játszok pvp-t, nem rossz de nagyon procc függő a sebzése. Gondolkodtam már rugón. balace dudun, frost vagy fire magen, arms warin, és frost dk-n. a frost dk-t már próbáltam de nem volt jó pvp-re (nekem). A többivel nincs tapasztalatom. Rugót sokan szeretik, a balance-nak van egy olyan feeling-je, a mage lassít meg nagyokat sebez, a wari meg bele b*sz a betonba. elvileg...


Fogalmam sincs melyiket válasszam, vagy esetleg maradjak a palánál.


Válaszokat előre is köszönöm!



2016. júl. 28. 02:29
 1/5 anonim válasza:
Én csak az arms wariról tudok jót és rosszat is mondani. Igen, tényleg bele tud b*szni a betonba, de rengeteg macrot kell neki írni, mert elég gyorsan le tudják darálni. Amúgy wariban pvp-re még a prot a jó a sok stun és silence miatt és azt annyira nem is lehet megölni. :D
2016. júl. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én egy sub rugót kezdtem, de nem húztam még csak 30-ig, tetszik, meg jó pvp-re, csak most kicsit háttérbe szorult a feral druid miatt. Próbáltam a balance-t, de én nem is értettem kb semmit belőle, nem tetszett, viszont a feral most így 70-en is elég erősnek tűnik, emellett hál istennek nagyon bejön, azt mondják mostanában nagyon jó pvp-re.


Paladinról nem tudok sokat, az sem rossz, de én holy voltam inkább. Ott viszont kellett egy 5-6 ember, mire megöltek... Pedig a gearem nem volt csak olyan közepes környékén.


Habár a szavaidból ítélve nem akarsz heal lenni, DPS-nek én a Feral druidot mondanám, annak ellenére, hogy nem volt a listádon..vagy a rugót. :)

2016. júl. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Van egy hunterem is, de az elhanyagolható, nem is tudtam vele játszani, meg szerintem nem tartozik a nagyon erős kasztok közé.


Ja és persze a Balance-ban szerintem az is hátrány, hogy csak kasztolós spelljei vannak, mire lekasztolsz 2-3 spellt, van olyan, aki addigra rég megöl, vagy folyton beszakítanak.


Kíváncsi vagyok mi mellett fogsz dönteni, majd azért kérlek tudasd, ha megvan. :) Második voltam

2016. júl. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sose baj, ha több classt is kipróbálsz, legalább tudni fogod mik a gyengeségük/erősségük. Glyphek, encsa és gem rendben van a paládnál? Ha igen és így sem érzed magadénak a classt, akkor nézz más után. Balance dudut csak akkor, ha van türelmed kifarmolni neki a geart, mert ha papír vagy, és kipécéztek, akkor 2mp alatt véged. Nekem nem jött be, mert unalmas 4 gombot nyomogatni, és kihívás, hogy életben maradj. Legalábbis nekem. Biztos másnak könnyű, nekem nem jött be. Mage az amit végül választottam a casterek közül, mert mobilis, nagy burstje van, tetszik a háttérsztorija is, pvp-re, pve-re és solora is megfelelő. Dudut viszont a 4spec miatt tartottam meg, feral kitűnő pandában is pvpre, resto szintén az lesz, a balance pve-re, guardian meg timeless isle-ra farmolni az eliteket még low gearben is tökéletes. Warrit is próbáld ki szerintem, pandában top dps és túlélő lesz.
2016. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát most a frost mage-et fogom kipróbálni. De láttam egy videót a demo lockrol is de ahoz idő kell. Eddig a retri pala ami jobban bevált. Ha valaki megnézné még ezt az öreg kérdést. De addig nem derül ki amíg nem kap egy kis geart akari.
2016. szept. 5. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!