Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World Of Warcraft (WOW) -ban...

World Of Warcraft (WOW) -ban mik a legjobb kaszt+faj kombók egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Elkezdenék WOW-ozni és kíváncsi vagyok minden egyes faj+kaszt kombinációra. Én most ezt a 'Warlock'kasztot néztem. Mindenkinek megy a zöld pacsi aki min. 3 kaszt+faj kombót mond :)!

2016. máj. 9. 18:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Cataclysm-en játszok :)
2016. máj. 9. 18:17
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. PvP-re a Human nagyon jó a Racial miatt. PvE-re meg a Troll>Orc a legjobbak.
2016. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi! ment a zöldecske :) de a Troll/Orc nak melyik kasztok a jók? és Human-nek?
2016. máj. 9. 19:19
 4/15 anonim ***** válasza:
Troll racial elég ütős a mágusoknak. Orc inkább a rugónak vagy a hunternek. Human meg az alliban bárminek jó, a Racialja egy ingyen trinket.
2016. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

IMO játssz azzal ami tetszik, főleg kezdőként.


Kezdőként amúgy az űrkecske (megtalálod) racial hasznos lehet, ahogy az undead, night ef és blood elf is

. A Human az egyik legjobb pvpre, a Tauren meg tanknak.

2016. máj. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Kezdőnek én is a warlockot ajánlottam volna, a rogue és a hunter mellett. A warlocknál és hunternél leszedi rólad az ellenséget a peted, a rouge meg szimlán el tudja kerülni a felesleges harcokat. A hunter gyorsabban fejlődik, a warlock és a rogue meg tudja gyógyítani magát egy kicsit. Hunternél én a night elfet és az orkot mondanám a racialjuk miatt. Warlocknál és a roguenál mindegy, úgyis csak küldizni fogsz egyenlőre.
2016. máj. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Catában a death knight nagyon erős volt. Most is az ( eredetin) de Catában az egyik legerősebb dmg. Ha tank vagy akkor is a legjobb. Healernek meg catában a sámán volt undorítóan erős :) pvp-re és pve-re is ugyanez a felállás érvényes szerintem.
2016. máj. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

Kezdőnek warlock? OMG a legbonyolultabb cast a játékban a disc priest után... :)

Nehéz megtanulni rendesen játszani vele, de ha egyszer megtanulod, akkor nagyon erős lehetsz vele pvp-re és pve-re is egyaránt.

2016. máj. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Dreanoron a Priest és a Lock is 3 gombos karakter PvE-re. :D PvP-re meg kb 5:D
2016. máj. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha szerinted csak pár gombos class, akkor nem érted még igazán a pvp lényegét :) Ha tudsz játszani, akkor a fontosabb macro-kkal tele lesz majdnem az összes action barod egy locknál... nem csak az alap sor van kirakva és a feart spammeled, mint az őrült. xd no offense, de nézz meg egy magas szinten játszó priestet aki shadow word deatheli a rugó kidney-ét mikor az felé szalad, vagy egy destro lockot 2400 felett :) Hidd el, tudom miről beszélek, eléggé benne vagyok a témában. Az NEM három gomb... de nem is öt :D
2016. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!