Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a játék neve?

Mi a játék neve?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődik hogy egy étkezdében vagyunk és a föhős megölt egy emberta wc ben és annak a nyomait kell eltüntetnünk.Kifele menet látjuk hogy egy rendőr is az étkezdében van és miután az elhagyjuk rábukkan a hullára.Van még egy olyan rész is hogy egy parkban sétálunk télen és egy gyerek beleesik a tóba mert betör alatta a jég és látjuk hogy pont az a rendőr jön felénk aki megtalálta a hullát és választhatunk hogy elmenekülünk vagy megmentjük a gyereket.Elég régi játék jó pár éve láttam róla egy videót akkor momentán nem érdekelt de most eszembe jutott és kiváncsi lettem rá fogalmam sincs hogy kereshetnék máshogy rá ezért irtam ki ide

2016. júl. 30. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Fahrenheit, más nevén Indigo Prophecy. De már kiadtak egy felújított változatot Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered néven.
2016. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezer köszönet
2016. júl. 30. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!