Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends Vladimir?

League of legends Vladimir?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy Vladimir hol állja meg legjobban a helyét, topon vagy miden?

2016. júl. 29. 18:33
 1/4 anonim válasza:
mind a 2-őn ugyan ugy elég piderász egy karakter nagy hp regnje van meg menekulni is tud szóval elég gecmett toppon megeljá ugyszint miden is de inkább vid midre ott általába több az akció mint toppon mert mint mondtam elég piderász és jol vissza tudod fogni vele az enemy játékost főleg miden a cariet jó megszorongatod azt utána nyert ugyetek van
2016. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én is midre gondoltam, főleg hogy ott csak aps van szinte, és ugye vlad alapvető tárgya a szellemarc ad egy kis mr-t.

De hamár itt tartunk, Vladra melyik skin a legjobb? Szerintem a lélekszívó.

2016. júl. 29. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Már a migránsok is használják a GYK-t vagy mi az a helyesírás, egyes?


Amúgy véleményem szerint topon jobb, midre inkább valami roam képesebbet vinnék.

2016. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Nem migráns, hanem kárpátaljai.
2016. aug. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!