Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GoodGame Empirével játszók!...

GoodGame Empirével játszók! Mit kezdjek egy ilyen egyénnel a szövetségben?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy én egy egyszerű tag vagyok ezért nem az én hatásköröm,de nem nézhetem tétlenül.A szöviben a toborzó kiállhatatlan.A vihar szigeteket akarja erőltetni szövetségi szinten,de sose az elején szól hanem a végén hogy csinálni kéne.Az elején a szöviből mindígy ugyan az az 5 ember csinálja a 35 tag közül.Folyamatosan szidja a vezetőt minden apróság miatt,aztán amikor az már online van folyton átmeg talpnyalóba.A helyettesnek is mindíg bunkózik,hogy ő milyen rosszul csinál mindent.Eközben ő nem tud parancsnokot felszerelni,se védeni, mindíg más segít neki.Meg kiborul hogy vele nem akar dumálni senki.Én mit tehetek ilyenkor?Olyan ellenséges és beképzelt

2016. júl. 30. 22:23
 1/6 anonim válasza:
Játszottam ugyan a játékkal, de régebben úgyhogy légyszi nézd el ha hülyeséget mondok. Ha jóban vagy a vezetővel írj neki egy privát üzit(amit csak ő lát) és szólj neki, hogy csináljon valamit. Ha ez nem járható út számodra és már nem bírod (esetleg) lépj ki. Szólj a többieknek is hogy ne segítsenek neki, és talán kilép magától, valamint szólj annak az 5 embernek: ne csinálják tovább a vihar szigeteket (bármi is legyen az). Kb. ennyi. Bocsi ha sok volt,sok sikert! ;)
2016. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Első vagyok, van még egy ötletem. Beszéld meg (amit most leírok) a vezetővel: kilépsz egy picit a szöviből, porrá zúzod a toborzót, aztán visszalépsz. ;-)
2016. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom porrázúzni mert neki két vára a van a szöviben és ha más nem magát bevédi.Amúgy az egyik vára 70-es a másik meg 59-es én meg nem hinném,hogy a vezető belemenne bármibe is mert vele is jóba van.Tehat ha kilepek tuti bevedi.Kilepni vegleg nem szeretnek mert egy valaki miatt.

Amúgy a vihar szigetek egy másik királyság,akvarinnal(asszem így írják) teher hajókat kell építeni hogy több teherpont legyen és attól függően kap a szövi jutalmat.De minden hónapban újraindul.

2016. júl. 31. 07:22
 4/6 anonim válasza:
Aham. Ez így nehéz helyzet. Mondd el a paracsnoknak hogy az ember szidja őt, meg azt a másikat is, és talán tesz vmit.
2016. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A helyettes tuti tudja,mert neki konkrétan elkezdtett pattogni,az a hisztérikus nőszemély.A vezetőnek nem tudom hogy mondjam meg,mert vele jól kijön csak a háta mögött szidja.Egyszer amikor új tag lépett be,akkor én egyszer csak a kettőjükkel folytatott beszélgetés során szó nélkül eltüntem mert elment a net nálunk.Visszaléptem.Új tag megjegyzi,hogy szó nélkül eltüntem,toborzó mondja biztos dolgom vólt és nem lehet egész nap a gép előtt 7lni,új tag írja hogy el kellett volna köszönni,aranyoska meg elkezdi hosszasan fejtegetni mekkors bunkó vagyok amikor még előtte engem védett.Álszent.De hogy a vezető nem olvas vissza chaten az is biztos mert akkor látná hogy az egyik "megbízható embere" őt szidja akkor fix hogy min lefokozta volna.Én meg nem tudok mit tenni...
2016. júl. 31. 18:44
 6/6 anonim válasza:
Előző vagyok. Szólj a vezérnek hogy olvassa vissza a chatet
2016. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!