Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segítene? Nemrég...

Valaki segítene? Nemrég kezdtem World of Tanks-ozni és valamit nem értek. Ha az ellenfelem ugyanaz a tank, én meglövöm 6 sebzés Ő meglő 120 sebzés. Valaki elmagyarázná, hogy ez, hogy van? (A Tank 3-mas szintű)

Figyelt kérdés

2016. júl. 31. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

1. prémium lőszer, az nagyobbat sebez.

2. más pontokat lőtök. Ha a lánctalpát meg szemből a legvastagabb páncélzatot lövöd, ne várj csodát, a legtöbb tank viszont könnyen sérül a tornyánál, a jobb játékosok alapvetően az ilyen gyenge pontokat célozzák.

3. lőszer típus. komoly páncélzatos tankot teljesen felesleges páncéltörő lövedékkel lőni (mert jó eséllyel nem üti át a páncélt, ezért nem okoz sebzést vagy csak hajszálnyit), ellenben a repesz nagyobb kárt tud okozni

[link]

2016. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne keress logikát ebben a játékban mert nincs. Annyira realisztikus a játék mint egy call of duty.
2016. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra se szimulátor néven fut, hanem játékként :)

Ha valósághű lenne akkor a német tigris tanknak minden lövésnél leszakadna a lánctalpa miközben mozog :) Meg 2x akkora távra lőne le mint az amcsi tankok.

2016. júl. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem robbanóval kéne lőni..az első fszságotkt mondott,nem attól számít,hogy mennyit sebzel,hogy hol lövöd...Ha átlövöd random ad egy számot,átlagon belül (tank-tól függ...)
2016. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek fingja sincs a játékról, ne hallgass rá, noob tomato lehet szegény. Ha 6-ot sebzel, akkor repesszel lőttél. Az nem üti át a páncélzatot a legtöbb esetben, és akkor ilyen sebzéseket produkál. Használj páncéltörő lövedékeket, repeszek használata csak kivételes esetekben indokolt. Javasolt wotinfo-t olvasni, meg tutorial videókat nézni. Bár arcade játék, azért nem olyan faékegyszerű, és sok dolog nem triviális benne (elég a látótávolság-álcarendszerre gondolni).
2016. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Vida Sándor ***** válasza:
Amúgy számít, hogy hol találod el. De valóban repesszel lősz, mert az kizárt, hogy páncéltörővel átvigyed, és 6-ot sebezzen. Repesszel csak azokat érdemes lőni/szerintem/akinél esély sincs rá, hogy átlőjed, így valamennyit mégis sebezhetsz rajta. PL minap a B1-et egy csatába rakta az IS-el. Gratula
2016. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden Kommentelőnek!
2016. aug. 1. 16:57
 8/13 anonim ***** válasza:
4-es: Hát te sem vagy valami észkombájn ugyhogy inkább fogd be szád. A páncálvastagság nagyon is befolyásolja hogy mennyi dmg-t kapsz. Is 3al lőttem a JT-t és ugyan átlőtte de 360at sebzett. Majd amikor a Bulldogot szedtem nyilván átment és 460at kapott. Igenis számít,mert minél kisebb a vastagség annál nagyobbat sebzel az átlagnál, de ha pont átviszed, akkor lehet kevesebbet lősz az átlagnál. Ezért is tudatm 190et sebezni a Sup Pörivel.
2016. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó is butaságot mond,nem a páncél-tól függ...

Van a úgynevezett RNG Random Number Generator...

Ha a páncélon átmegy a lövedék akkor a gép dob egy random számot a minimum és a maximum között...

A páncélvastag-ság semmit nem számít...

#4 voltam.

2016. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Durumó válasza:
0%
A wot pénzről szól, aki fizet, nyer, aki nem fizet ágyútöltelék lehet...szemét csalás az egész, csak meg kell nézni serb pofáját és minden világos lesz!
2016. szept. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!