Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vásárolnék egy Nintendo 3DS...

Vásárolnék egy Nintendo 3DS XL-t de ezek hogy működnek?

Figyelt kérdés
Legfőképpen csak pokémonoznék rajta, és úgy hallottam ezeket is ki lehet ütni mint az xboxot, le lehet hozzá tölteni valamit amivel csak rá húzom az SD kártyára vagy ez hogyan működik ?

2016. aug. 2. 09:37
 1/8 DarkSlideHUN válasza:

Hello

Egy R4 kártyára lesz szükséged,én is olyat használok mondjuk én sima ds-re

Annyi az egész,hogy egy sd kártyára ráteszed a játékot és azt rakod az r4 sd kártya foglalatába aztán mehet is a játék, de szerintem meg nem lehet 3ds jatekokat törten játszani,de keres utána

2016. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25-30 ezer forint körül van egy ilyen flash kártya (pl. Gateway3DS), és rengeteget kell vele szívni, hogy jól működjön (pl. egy hibás frissítés tönkreteheti az egészet). Döntsd el, megéri-e.
2016. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hallod gyere el hozzánk. Meg kéne kapálni a kertet,persze nem fizetek hisz a fejlesztők is ingyen dolgoznak szerinted, szóval gondolom te se kérsz pénzt.
2016. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi az első két válaszolónak utána járok akkor :) az utolsónak csak annyit hogy ha ilyen ostoba karót nyelt vagy akkor legalább tartsd meg magadnak és ne szórd a világra a hülyeséged.
2016. aug. 2. 12:19
 5/8 anonim ***** válasza:

De ez miért is hülyeség? Te se szeretnél ingyen dolgozni akkor ők miért tennék?


Btw. karót nyelt? Én vagyok a merev,mert elítélem a lopást és nem biztatom rá az embereket? De akkor hajrá, gyertek lopni.

2016. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jézusom... "ne sűlyedj le a szintjükre mert elvernek a rutinjukkal" mondás itt egészen igaz lenne szóval rád hagyom
2016. aug. 2. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Értem.Szóval jössz egy mondással,mert nem tudod indokolni az igazad.
2016. aug. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Ha nincs értelmes érv, akkor jön a "hülyével nem vitatkozom", "szövegértés 1-es", meg hasonló elmésségek.
2016. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!