Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért fagy ki állandóan?

Miért fagy ki állandóan?

Figyelt kérdés
Megvettem steamen a Fallout 3-Game of the year edition-t és kb fél óránként leáll a működése.Miért?Ugyanezt csinálta az is amit ncore-ról szedtem le.

2016. aug. 4. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túlmelegedik a géped (pl. tele van porral), vagy valamelyik alkatrész rossz (memória, videokártya).
2016. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kevés a ram a játékhoz meg a rendszerhez egyszerre, túlmelegszik a processzor, túlmelegszik a videokártya és rossz benne a szabályzó kondi már, stb.

Elég sok oka lehet.


Első körben szedd le a gépház oldalát és sűrített levegővel fújd ki az egész házat, proci hűtő ventit, vga ventiket, ház első és hátsó ventijeit (nagy flakont már 5-600 ft-ért kapni tescoban is, vagy kölcsönkérsz kompresszort ismerőstől stb).

Utána hagyd lenyitva/leszedve a gépház oldalát és úgy próbáld meg. Ha megint leáll fél óra múlva, akkor jó eséllyel a RAM vagy a vga lesz a hibás.

MSI afterburner-ben lehet adatokat lementeni (note-ot készíteni), mint aktuális hőmérséklet, órajel, adatsebesség stb.

Amikor összeomlik előveszed és megnézed mennyire ment fel a hőmérskélete a vga-nak. Ha 75-80 celsius felett van, akkor az lesz a gond. Ha nem, akkor marad a RAM (vagy hibás, vagy kevés).

2016. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De csak ennél áll le van ettől nagyobb gépigényű játék is a gépen.
2016. aug. 4. 15:18
 4/6 anonim ***** válasza:
többmagos procit nem szereti FO3, valahol a neten (nem tudom pontosan mi volt) megmutatta hogyan kell átírni a nem tom mit, hogy több magot használjon, s így nem fagyott ki! :)
2016. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okés köszi.Megnézem.
2016. aug. 5. 13:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja ezt már megcsináltam korábban és még mindig kifagy.
2016. aug. 5. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!