Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Stalker rajongók! Mennyi...

Stalker rajongók! Mennyi része van a sorozatnak, mennyi magyar szinkronos/feliratos?

Figyelt kérdés

Illetve melyik játszható minőségű?

Haveromnál láttam az egyiket magyar szinkronnal, de elég idegesítően nehéz volt, játszhatatlan.


Köszönöm.


2016. aug. 4. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Három darab, a Clear Sky-hoz van magyar szinkron, másik kettőre nem emlékszem. Mindhármat kijátszottam, semmi probléma sincs velük. Ha ti idegesítően nehéznek és játszhatatlannak találtátok, akkor ez nem nektek való játék.
2016. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Amarok Tonrar ***** válasza:
A modokat nem számítva három: Shadow of Chernobyl, Clear Sky és Call of Pripyat. Egyébként egyik sem idegesítően nehéz, csak nem az ellenségbe szaladva kell lövöldözni. Mindent inkább taktikusan kellene megközelíteni, ahogy a valóságban is ajánlott a tűzharcoknál. Mondom ezt úgy, hogy se Stalker rajongó nem vagyok, se a nehéz játékokat nem szeretem. De ez nem nehéz, csak nem agyatlan lövölde.
2016. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem a tűzharcokkal volt a baj, hanem hogy állandóan belécsapott a villám.

Sétált, aztán egyszer csak meghalt.

Egy fórumon meg panaszkodtak, hogy össze-vissza random módon generálja az ellent, tehát jössz egy folyosón, megölsz mindenkit, majd azt veszed észre, hogy megint lőnek hátulról.

Ez meg tényleg idegesítő.

Van egy játék, Boiling Point, abban volt olyan, én is játszottam vele, hogy állandóan akadt a fegyver.

Egyszerűen nem tudtál harcolni, mert feszt. Persze mikor megszerezted az ellenfél sose akadó fegyverét, akkor kiderült, hogy az is szar, akkor már az is akadt.

Utálom az ilyen játékokat, ahol valódi tartalom helyett ilyen fasságokkal jönnek a fejlesztők.


Köszönöm a válaszokat.

2016. aug. 4. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, hát ha belesétálsz egy anomáliába, akkor ne csodálkozz, ha meghalsz... Nem véletlen vannak nálad azok a csavarok... Használni kellene az anomáliák felderítésére.

És nem generálja összevissza az ellenséget a játék, ez egy ostobaság, biztos valami bénagyerekek írták.

2016. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor megnézem.

Tudsz még ilyen játékokat?

2016. aug. 4. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!