Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Alan Wake fanok! Szerintetek...

Alan Wake fanok! Szerintetek a következő részben milyen helyszín lenne az ideális?

Figyelt kérdés

Tehát az első részben ez az erdős, zöldes, kisváros téma ment, Twin Peaks.

A következő részben elővették ugye Arizonát, a tipikus sivatagos, poros, moteles, étkezdés helyszínekkel.


Ez a kettő tipikus USA helyszín.

Milyen helyek ugranak még be?

Szerintem lehetne egy havas, Denver környékén játszódó, tipikusan nagy hegyekkel meg a többi(mint a Halálkanyar c filmben)

Vagy egy őszi, lehullott levelekkel megszórt erdős helyszín, szintén valami kisvárosban(Kedvencek temetője).

Más nem jut eszembe.


Nektek?


2016. aug. 5. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindegy, tőlem lehet űrbázis is, csak normális történet írjanak neki.

Amúgy a Sziklás-hegység jó lenne helyszínnek.

2016. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elnézést a hülye kérdésért, de jó játék az Alan Wake? Megvan eredetiben de még nem próbáltam ki, mert nem volt kedvem telepiteni. Megéri?
2016. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha rám hallgatsz meg van a ma esti programod :D

Sőt, a hétvégi.

Én mostanában játszottam ki, nagyon király mind a két rész, szinte hibátlan játékok.

Egyébként az űrbázis durva lenne, az nem Alan Wake szerű.

2016. aug. 5. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!