Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi. Mi az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi. Mi az ideális helyszín, ha az interneten ismertétek meg egymást? Lányok, melyik randi helyszínre mit vennétek fel? Nem vagyok szoknyás típus.

Figyelt kérdés
L/19, F/22

2014. márc. 1. 08:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Vidd el őt egy barlangba és ...
2014. márc. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen első randik célja nyilván az, hogy megismerjétek egymást élőben, személyesen is, és beszélgessetek. Emiatt a mozi, és egyéb "passzív" programokat én nem preferálnám. Helyette menjetek el egy kávézóba, cukrászdába, bárba, és beszélgessetek egymással! Ha budapestiek vagytok, tudok ajánlani néhány kellemes randihelyet :)
2014. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2. köszi. Igen, pestiek vagyunk.:)
2014. márc. 1. 09:27
 4/14 anonim válasza:
hát szerintem az igazi szoknyás idő még amúgy is váratna magára :) esélyes gondolom az is hogy sétáltok szóval mindenképpen "melegen",hogy semmiképpen ne fázz :) minél kényelmesebben,nem kell túlzásba esni mert csak egy raandi nem egy gála:) csinosan de egy randinak megfelelően:)
2014. márc. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
[link] ez a felső, kicsit rövidebb változatban, farmerral?
2014. márc. 1. 11:06
 6/14 anonim válasza:
tökéletes :)
2014. márc. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Biztos?:$ Gáz lenne, ha ő ingben lenne én meg ebben...:S
2014. márc. 1. 11:18
 8/14 anonim válasza:
haha ez aranyos volt, hidd el a fiúk nem szoktak randira kiöltözni :) ha csak nem egy évforduló vagy ha a helyzet megkívánja. szerintem ilyentől ne félj de ha mégis akkor mutathatsz még ruhadarabot hogy mire gondoltál,és megmondom a véleményem:)
2014. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
volt már olyan a történelemben, hogy mégis kiöltöztek...valami isteni szikra hatására:P nem szeretnék így járni, de túlöltözni sem.:P:) Igazából nem tudom még hova megyünk. Ha kiderül majd megírom és akkor mutatok még párat, hogy szerinted melyik illene hozzá.
2014. márc. 1. 11:25
 10/14 anonim válasza:
Hát megeshet, vvagy ha a fiúról az jön le hogy inges típus(esetleg képekről) akkor lehet nem hiába van benned félsz:D okés, szívesen segítek:)
2014. márc. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!