Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek Kha'Zix vagy...

Brunogame kérdése:

Szerintetek Kha'Zix vagy Rek'Sai? Melyik erősebb? Melyikkel könnyeb játszani? Melyik erőseeb ha megtanulok vele játszani?

Figyelt kérdés
Ha gondoljátok írhattok más Jungle karaktert

2016. aug. 7. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát....

Kha'zix egy assasin, rek'sai meg egy tankosabb hős, és ezért nem igazán lehet őket egymáshoz viszonyítani! Egyik sem könnyű. Én rek'sait szeretem jobban, mert nagyobb haszna van egy mana nélküli tanknak jungle ben mint egy manás full assasin könynen counterelhető (bár ha jól jázszol vele brutális) hősnek....

2016. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Khazixot én most erősnek tartom, egyetlen hátránya, hogy nagyon könnyen meghal. Reksai is jó, bár mivel ő ink tankosabb, és nem a sebzéséért viszik, inkább akkor pickelném, ha csapattal, baráttal mennék..


Mind2 jó választás sztem

2016. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kha main vagyok . Nehez champ de ha gondolod hogy beletanulnal akkor ajanlok egy videost . A neve Kiss Adam illetve dia- ban van ha jol tudom itt is egy kha videoja : https://www.youtube.com/watch?v=Oq2rBRu3bPU . Ahogy o is elondja kha val varni kell illetve snow ballozni. Szerintem brutalis dm-e van foleg ha a passive rajta van igy az enemy jungeles megbenitasa nagyon konnyu. Kivonni egy karaktert a jatekbol legyen az adc mides vagy jugeles nem kis elonyt ad. En ot ajanlom viszont ha jatszol vele a turelem es a megfontoltsag kotelezo alapveltetel. Na hajra.
2016. aug. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. aug. 26. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!