Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek milyen konzolt...

Szerintetek milyen konzolt érdemes vennem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
ps2 vagy 3 és xbox 360
2010. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attol fugg mennyit szeretnel kolteni, milyen jatekok erdekelnek.


FPS: Xbox 360 (Halo 3, ODST Orange Box veri a Kill Zone-t es Resistance-t)

RPG: Xbox 360 (Mass Effect 2 es a Demon's Soul se tudja ezt a megakadalyozni)

Autos: Jelenleg Xbox 360 (Legalabbis a Gran Turismo megjeleneseig biztos, de jelenleg a Forza 3 a kiraly)

Third Person Shooter: Preferencia kerdes (kb egyforma a kinalat Conviction, Gears of War 1-2, es Alan Wake Versus Uncharted 1-2, Metal Gear Solid 4)

Sandbox Game: Mindegy (Crackdown 1-2 Versus infamous)

RTS: Xbox (Halo Wars)

Verekedos: PS3 (God of War 3 nak nincs az Xboxon parja)

Minden mas: PS3 (pl LittleBig Planet, Heavy Rain)


Azt hozza teszem, hogy bar szerintem az Xbox 360 exkluziv jatekok egy kicsit jobbak, a PS3 jatekai sokkal valtozatosabbak. HA hozza adod meg azokat a jatekokat melyeket mind ket platformon lehet jatszani akkor mar lehet, hogy valtozatossag fontosabb lesz mint a kinalat. Pl Hiaba jobb a Halo3 mint a Killzone 2 (multiplayerben) ha ugyis a Modern Warfare 2 jatszik mindenki... Nekem az Xbox 360 azert jobb: mivel en pont azokat a jatekokat szeretem amiben jobb: RPG, FPS, TPS, Sandbox, Verseny.

2010. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Thurston ***** válasza:

"RPG: Xbox 360"


Jézusom, te hülye vagy?

Az X360-ra az FFXIII kivételével nem jött még középszerűnél jobb RPG...


Ha ilyen populáris, könnyen emészthető és jellemtelen játékokkal akarsz játszani, akkor vegyél X360-at, ha komolyabb, összetetteb cuccokat kedvelsz, akkor PS3, ha pedig a barátaiddal akarsz szórakozni főként, akkor Wii. (Ja, verekedős játékokban is a Wii a nyerő: SSBB.)

2010. ápr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mass Effect 2 messze a legjobb RPG (ha jatszottad volna tudnad). Nincs semmi a PS3an ami a kozelebe erhetne. A Valkyria Chronicles jo, de a Mass Effect 1 et se nagyon veri, a Demon s Soul meg inkabb hasonlit a Diablohoz mint egy igazi RPG hez (mondjuk nekem igy is tetszik). Egyebkent a Lost Odyssey is eleg jo kritikat kapott az Xbox-on de nekem egyaltalan nem jott be... Mas PS3 exklusziv RPG meg nagyon nincs amelyet erdemes lenne megemliteni (White knights gagyi).

A Dragon Age szebb a PS3-an, viszont cserebe akadozik neha... Eternal Sonatanak van egy ket extra reszlete a storyhoz... A Fallout szebb az Xbox 360on mivel a tajakat valamiert tavolabbra tudja kirajzolni...


Ha valamit kihagytam (mar a ps2 rpgken kivul melyek futnak a ps3an) akkor kerlek emlitsd meg...

2010. ápr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Xbox 360 Xbox 360 Xbox 360 Xbox 360 Xbox 360

Nagyon sok konzolom van(volt) Ps1, Ps2, Ps3, Nds, PSP, DEH AZ Xbox 360 FOGOTT MEG!!!!!!

2010. ápr. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!