Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Clash Of Royale-ban nem kapok...

Clash Of Royale-ban nem kapok legendary-t. Ismerősöm aki ugyanakkor kezdte és ugyan ott van mint én már 2 darabot is kapott. Miért van ez? Nem fer ez a játékosokra nézve.

Figyelt kérdés

#Legendary #Chlas Of Royale #Nem kapok legendary-t
2016. aug. 8. 18:48
 1/5 SzJG fann ***** válasza:
50%
a legendary egy eléggé ritka kártya,és éppen ezért csak kevesen kapnak belőle. Van amelyik jobb de van amelyik szar,éppen ezért nincs olyan a játékban,hogy nem fer a többi játékossal szemben. És egy tipp, a legendaryt inkább a leggyengébb ládában (nem jut eszembe a neve)abban kapod meg legkönnyebben és leghamarabb a legendaryt
2016. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

első hát ez rohadt nagy hülyeség.

Már a leggyengébb legendary is óriási előny én nyitottam eggyet (super magical chestből) és azóta csak nyerek

A gyengébb ládákból kb lehetetlen kapni

Super magical chestet próbálj ott már nagy esélye van hogy droppoljon legendaryt. Amúgy meg szerencse :p

2016. nov. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hali! Nekem nem adott pegendaryt a játék! De nemrég kaptam egyet crown chestből. Egy minert. Tegnap meg kaptam egy legendary chestet. Eddig nekem se voltak legendaryjaim.
2017. febr. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerencséje volt. Ennyi.
2017. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Először van clash royale és clash of clans de clash of royale nincs

másodszor a legendary a legritkább kártya és csak nagy szerencsével kapod meg pl freechestből

Továbi jó játékot

2017. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!