Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA 16 coin hack?

Lakatos Géa kérdése:

FIFA 16 coin hack?

Figyelt kérdés
Egészen idáig teljesen rendesen játszottam a játékkal, fel is jutottam a 3.ligába de tele van csalóval, és én meg a profitokból nem tudok olyan jó csapatokat fenntartani mint akik programot használnak. Tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnék akár több millió coint beletenni a játékba? Legalább a packeket tudnék nyitni.. A segítséget előre is köszönöm

2016. aug. 9. 12:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Szánalmas vagy.
2016. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Megnézném te mit csinálnál, amikor 1 forintot nem költesz hogy coint vegyél, az alap pénzből és profitokból tartod fenn a csapatod és így is eljutsz egy olyan ligába, ahol szinte mindenki más coin csaló vagy vagy vesznek neki a szülei 4 millió coint. Ráadásul még szar a netük is, szét laggol a játék, persze csak ha én támodok. És amikor minden szembejövő ellenfél ilyen, hogy tele van inform illetve TOTS játékossal, megnézném te hogy reagálnál. Előbb gondolj bele a helyzetbe mielőtt egy sértést csak úgy ideböfögsz:)
2016. aug. 9. 12:37
 3/16 anonim válasza:
GiT GuD
2016. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Jó reggelt, erről szólnak az online játékok, hogy aki pénzt rak bele az jobban fejlődik. A csalás nem megoldás...
2016. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Marhaság. A fiam egyetlen fillért sem költött még rá, de az ország 16 legjobb játékosa között van.
2016. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kivételek vannak, sokáig én is ezek közé akartam tartozni, de már nem bírom
2016. aug. 9. 18:02
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem értem miért gondolja mindenki ,hogy a drága játékosok annyival jobbak .Elsősorban az számít hogyan tudsz játszani na meg persze hogy a program mit akar .Attól hogy valaki tele van TOTW játékosokkal még nem csaló.Nekem is van jópár,egyszer szerencsém volt pack-nyitásnál ,találtam 1 nagy-értékű játékost eladtam és abból vettem őket.Akkor én is csaltam? És legtöbbször a pár ezer coint-ból összerakott csapatoktól kapok ki.
2016. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 DDDDani ***** válasza:
Utolsó válaszolónak mondom te akkor nem nagyon UT-ztál még..fifa közösség legalabb 50%-a coin csal. Én már csak ezért is szezonozok és ESL-ezek.
2016. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Na igen, nem pár inform vagy TOTY, illetve TOTW játékosról beszélek, hanem amikor egy egész csapat csak TOTY játékosokból áll. Van olyan kártya ami egymillió coinba kerül. És ez egy kártya. Ennyit csomagokból nem lehet keresni. De oké, vannak csalók, de hogy a harmadik ligában nem találkoztam még olyan ellenféllel akinek ne lett volna moslék nete az már sok. És nem az enyémmel van gond...
2016. aug. 10. 12:13
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

DDDDani


Csak 3 éve nyomom az UT napi szinten :)

Az hogy csal azt jelenti hogy coin-t vesz ?

Nem tudom... vegyen amennyit akar.

Én csak azért nem veszek mert nem adok ki ilyenre pénzt

És amint írtam sztem nem az számít milyen csapatod van.

A Net dolgában pedig nem számít hogy az ellenfélnek milyen erős. Az erősseb net kvalifikálja a játékot.

Inkább a szerverek vannak leterhelve ha akad.

Probálj meg d.e játszani .Bizti nem fog akadni

Ha a PIng nem teljesen zöld, lépj ki . Mert az a meccs tuti laggolni fog !

2016. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!