Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA 16 coin hack?

Lakatos Géa kérdése:

FIFA 16 coin hack?

Figyelt kérdés
Egészen idáig teljesen rendesen játszottam a játékkal, fel is jutottam a 3.ligába de tele van csalóval, és én meg a profitokból nem tudok olyan jó csapatokat fenntartani mint akik programot használnak. Tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnék akár több millió coint beletenni a játékba? Legalább a packeket tudnék nyitni.. A segítséget előre is köszönöm

2016. aug. 9. 12:27
1 2
 11/16 DDDDani ***** válasza:
Valószinűleg nem PC-n tolod akkor az UT-t napiszinten,nem az a csalás,hogy veszi. Van egy program PC-re amit,úgy használnak a coin hackerek,hogy mikor bedob a játékba nyomsz egy gombot és megkapod wint.Ez van konzolokra is csak nem annyira elterjedt,meg nehezebben hozzáférhetőbb.
2016. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 DDDDani ***** válasza:
A program neve asszem FifaTrainer talán..
2016. aug. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

PC-n Nyomom ,de frankón nem találkoztam ilyennel

Nekem azzal van tele a hócipőm hogy perceket várok 1 meccsre és jön 1 bronz csapat .

elkezdődik a play kihúzza a netet

Most tényleg azért a 90 coin-ért csinálják?

Nagyon idegesítő , főleg egymás után 3 x belefutok ilyen madárba.

2016. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 DDDDani ***** válasza:
Az amit te leírtál az pontosan az a csalás amit mondok! :DD azt nem azért a 90 coinért csinálja,hanem megnyeri a 8 meccset es megkapja a szezonert jaro 15-20kt. Ezt csinalja napi 1-2 oraban es maris van 200-300 k-ja.
2016. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Aha így már értem

Csak azt nem tudtam,hogy neki gyözelemként veszik a meccset.

Mindenesetre szánalmas .Remélem a 17 be kiküszöbölik valahogy !

2016. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 DDDDani ***** válasza:
Ne reménykedj ez fifa 14 óta így megy,14 ben meg nem volt sok csalo ,15 ben nagyon sok,16 ban meg borzasztó sok :)
2016. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!