Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha Skyrimben egyszerre fejlesz...

Ha Skyrimben egyszerre fejlesztem az egykezes és kétkezes fegyver képességet, akkor gyenge lesz a karakterem?

Figyelt kérdés
Fókuszáljak az egyikre inkább? Nem tudok igazán dönteni, tetszik az egykezes + pajzs és a kétkezes fegyver is. Szerintetek döntsek, vagy fejlesszem mind a kettőt, nem lesz nehéz idővel a játék ha nem lesz egyik skill se túl magas?
2016. aug. 14. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

ha akarod csináld mind a kettőt viszont 1 dolgot had javasoljak, egyszerre csak egyre fókuszálj és azt maxold. mind1 hogy egykezessel vagy kétkezessel kezded(amelyikkel akarod) lényeg hogy elsőnek az egyiket maxold mielőtt a másikba kezdesz mert idővel egyre nehezebb ellenfelek lesznek... ha már mind2 maxon van akkor nem lesz nehéz dolgod de ha egyszerre húzod őket akkor itt-ott problémákba ütközhetsz majd...


amúgy szintből adódóan 5 skill fát tudsz kimaxolni mire eléred a maximális szintet úgyhogy mind2 belefér de azt dönts el hogy milyen tipust akarsz használni, mármint csatabárd,kard(egykezes kard és a 2kezeseknél a pallos) avagy kalapácsot. mert mind3 tipusra pontot pakolni pazarlás mikor háromból kettőt nem is fogsz használni mert gondolom nem váltogatsz félpercenként kardról bárdra majd kalapácsra és így tovább... :)

2016. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. És ezeket is ott a skilleknél tudom majd fejleszteni, ahol az egykezes közelharcot is, igaz?
2016. aug. 14. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!