Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem súlyzózni, egy jó...

ASDLKW ADSLKAW kérdése:

Elkezdtem súlyzózni, egy jó otthoni erősítő/tömegnövelő edzésterv kéne! Van egy fekvenyomópadom, egy guggolóállványom (amit fekvenyomáshoz használok), egy kétkezes és két egykezes súlyzóm. Ajánlanátok programot?

Figyelt kérdés
Jelenlegi programom: 5x5 mindenből: guggolás, fekvenyomás, kiemelés, döntött törzsű evezés, fej fölé nyomás. Az átlagos 5x5 programok nekem nem elég megterhelőek, mert már van egy erőnléti alapom. Tudtok ennél jobbat?

2016. júl. 11. 11:35
 1/5 likebike ***** válasza:
Nincs tömegnövelő edzésterv.Amúgy emelj a súlyon,ha nem elég megterhelő,bele tudsz guggolni 130kg-ba 5x5-öt?Nyugi,emelsz a súlyon és mindjárt nem lesz olyan könnyű.
2016. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ikebike. Nem a saját programomról beszélek, hanem az átlag populáris 5x5 programokról. A sajátom eléggé fárasztó, de mivel nem vagyok szakértő, nem biztos, hogy megfelelő. Meg ugyebár teljesen hiányzik belőle a hipertrófia az 5-ös ismétlésszámok miatt.
2016. júl. 11. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Én akkor is ICF 5x5 vagy Stronglifts 5x5 programot mondanám. Ha betartod a progressziót 1-2 hónap és már nem lesz egy álom.
2016. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 likebike ***** válasza:
Nem kell szakértőnek lenni,ha jó az edzésterved és fejlődsz,akkor rendben van.Hallgass a testedre és amikor megelégeli,akkor válts.
2016. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hipertrófiára nem tudsz edzeni, főleg nem ilyen bűvös ismétlésszámokkal. Amennyiben nem használsz szteroidokat, a hipertrófia az erőd és erőállóképességed növekedésének mellékterméke lesz. Erősödnöd kell, ez az egyetlen járható út hosszútávon. Kezdőknek starting strength vagy stronglifts 5x5, aztán ha ezzel már nem fejlődsz akkor madcow vagy texas method, utána meg jöhetnek a periodizált edzések.
2016. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!