Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítene abban hogy a barátomm...

Segítene abban hogy a barátommal, hogyan játszunk együtt működő lan világon minecraftban?

Figyelt kérdés
Mert mindkettőnknek megvan a minecraft de nem tudunk együtt játszani

2016. aug. 15. 08:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

LAN jelentése local area network, szóval 1 routerre kell felcsatlakoznotok ahhoz, hogy LAN-ra nyitott játékot a másik megtalálja.

A másik opció tunngle, hamachi használata (virtuális LAN-t hoz létre külső szerver segítségével).

2016. aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
de hamachival hogan kell?
2016. aug. 15. 09:29
 3/22 anonim ***** válasza:

Tunngle nagyon egyszerű. Letöltöd, beregisztrálsz, megkeresed a Minecraftot, csatlakozol, a másik meg onnan megnézi az ip-t és csatlakozik hozzád.

Vagy esetleg szervert is csinálhatsz, az sem annyira nehéz, és van kisezer videó is ami lépésről lépésre mutatja mit kell csinálni.

2016. aug. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
szerinted ez működik
2016. aug. 15. 09:57
 5/22 anonim ***** válasza:
Mi működik? A Tunngle? Én évek óta használom több játékhoz is. Egyszerű és ingyenes.
2016. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
én megnéztem és szerintem bonyolult de minecrafthoz hogyan használjan kell mellé csinálni szervert vagy nem
2016. aug. 15. 10:19
 7/22 anonim ***** válasza:

Letöltöd, beregisztrálsz, belépsz, keresőbe beírod Minecraft, csatlakozol az egyikhez ami kijön alul, ennyi, ott vagy. Jobb oldalt látsz neveket, azok akik ott vannak.

Elindítod a Minecraftot, elkezdesz egy játékot. A másik Tunngleban rákattint a nevedre jobb gombbal és ott van hogy copy ip to clipboard. Ő is elindítja a Minecraftot. Az ip helyére Minecraftban bemásolja azt amit az előbb kapott. A port meg ha jól tudom 25565. Ennyi, aztán csatlakozik hozzád.


[link]


Esetleg ez is segíthet ha valami nem megy.

2016. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
#7: Szerinted ha a Tunngle is bonyolult neki, akkor majd angolul fog útmutatókat olvasgatni?
2016. aug. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Azért írtam le lépésről lépésre, hogy mit kell csinálni. De ha nagyon érdekelné, akkor van több magyar oldal is, még youtube videók is vannak magyarul.
2016. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
ide figyeljetek ki hatalmazott fel titeket arr ahogy beszóljatok nekem kis gec*ik én segítséget kérek nem lebaszást!!! Anyátok bassz**on meg titeket
2016. aug. 15. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!