Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc játékotok a Mafia2-tő vagy a gta5? nekem a mafia2 szerintem azért van olyan grafikája mint a gta5-nek és ezt nem azért mondom mert nem viszi a gépem viszia gépem csak nem játszok vele

Figyelt kérdés

#GTA 5 #mafia2.grafika
2016. aug. 15. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
E kettő közül, egyik sem a kedvencem. Viszont a GTA V-öt feljebb értékelném egy képzeletbeli skálán, mint a Mafia2-őt. Nekem a Heroes V a kedvencem.
2016. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiii ***** válasza:
Wtf? Ezt komolyan a kultúra kategóriában kellett megkérdezned?
2016. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Thief 2 a kedvenc játékom. Nem azért mondom ezt, mert a Thief 4-et nem viszi a gépem - viszi a gépem, csak az szar lett :D
2016. aug. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyik sem. A Half-life sorozat a kedvencem (az összes, nem csak ez meg az a része)

Állandó kedvenc amúgy nincs, ezek is nagyon jó játékok:


- TIE Fighter

- Tyrian 2000

- Outrun 2006

- Battle Chess

- Red Alert 1-2 és Yuri

- Dűne 2000

- City of Doom

- Non-Human

- Monochroma

- Limbo


Lehet hogy fura, de nekem nem a szuperjó grafikától áll fel. Az csak egy lobbi hogy minél drágább videókártyát vegyél.

2016. aug. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. aug. 16. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!