Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » érdemes e beruházni a Battlefi...

érdemes e beruházni a Battlefiled 4 Premium játékra?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert azért már mégis csak 3 éves játékról van szó, de valahogy a Battlefield Hardline Online része nem jön be, főleg a kevés választható fegyverek miatt nem, az új a Battlefield 1 ami meg most jelenik meg és első világháborús lesz, így gondolom a modern gép karabélyok fegyverek nem lesznek benne, mivel nem illene a történetbe, és én szeretem a modern gép fegyvereket, mondjuk mit az M4A1- vagy az AK és ha jól tudom a Battlefiled 4 realisztikusabb a Hardline tól, persze érdekel a Battlefiled Hardline és az 1 is ami még most fog csak megjelenni, de a 4 az jobban, de mivel eddig nem volt olyan gépem amin elfutna ez a játék így most azoktól akik még játszanak vele megkérdezném hogy érdemes e még megvenni a Battlefield 4 Premiumot?, mert csak a kampány mód miatt nem venném meg.
2016. aug. 20. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Még mindig rengetegen játsszák pedig már egy viszonylag régebbi játék, ez szerintem elég sokat elárul róla. A BF3 és a BF4 örökzöld, igazából mindig érdemes őket megvenni. Csak kicsit elkéstél az időzítéssel, az alapjáték 1 hónapja volt kb. 1500 forint valami EA szülinapi akció miatt, a DLC-it pedig minden hónapban ingyen osztogatják, az elmúlt 2-3 hónapban minimum 3 DLC-jét ingyen be lehetett szerezni Originről. Ha kicsit előbb kapcsolsz megúsztad volna aprópénzből.
2016. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen azért nem vettem meg még mert novemberbe veszek egy GTX 1070 Videó Kártyát a jelenlegi i5 4670K processzoromhoz, és a 8 GB Kingston Ramhoz, azért nem vettem meg mert nem futna a gépemen rendesen, de láttam neten a Battlefield 4 Premium kiadást 10000-11000 Ft-i árazással neten akarom megvenni, mert van számlaszámom csak a bankkártya kibocsájtóm Maestro, és nem Mastercard és nállam ez a baj hogy nem tudok neten steamen sem originen vásárolni mert nem fogadja el a steam, de szerintem az origin sem, ezért neten veszem majd meg a Premium kiadást, és keresnék olyan játékost akinek lenne kedve velem BF4-ezni, mivel nekem nagyon tetszik a játék cs go val évek óta játszom, de valahogy a Battlefield jobban megfog haver gépén szoktunk játszani, de az kényelmetlen mert ő nem ér rá mindig mivel pont úgy dolgozik és én is hogy csak hétvégén érne rá én meg délutánonként rá érnék, de kellene pár magyar játékos akikkel játszahtnék.
2016. aug. 21. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!