Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Alien Isolation jó játék?...

Az Alien Isolation jó játék? És mennyiben hasonlít az Outlastra?

Figyelt kérdés
Azt, hogy mennyiben hasonlít az Outlastra, csak azért kérdem, mert most azzal játszok, és úgy tudom, hogy az Alien Isolation is ilyen bujkálós, mint az outlast.
2016. aug. 20. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon parás játék. Megéri játszani vele! Főleg ha fejhallgatóval játszod, az hozzáad a hangulathoz. Az Outlasttal még nem játszottam.
2016. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nagyon hasonló mint az Outlast, úgy képzeld el az Alient benne mint az Outlastban azt a dagadt kigyúrt zombit aki folyamatosan felbukkan és kiabálja hogy PIGGY PIGGYYYYY :D Az Alien is bármikor felbukkanhat, néha előjön, néha nem, teljesen random. A mapokon rajtad kívül még több ember is van, sokszor van hogy látsz 1-2 fegyverest, aztán visszamész pár perccel később és már csak 2 húscafat van a helyükön. Ha valami tűzharcba keveredsz akkor 1-2 percen belül előjön valahonnan az Alien a fegyverropogás zajára, és szépen sorban elkezdi ölögetni az embereket. Nekem személy szerint nem igazán tetszett eddig, az eleje iszonyat vontatott, több órán át igazából nincs semmid amivel megvédhetnéd magad, se egy radar, se egy lángszóró, így ha az Alien meglát igazából restartolhatod is a checkpointot, tök felesleges futnod, úgyis beér és 1 hittel meg is öl. Egyik barátom kijátszotta már és azt mondta hogy később mikor már megkapod a lángszórót meg a többi szir szart már jobb lesz, úgyhogy biztos adok még majd neki egy próbát.
2016. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem hamar a kedvenc lett. 3x vittem végig már.

Az Outlastot nem ismerem, de ha szereted a horrort, akkor megéri.

2016. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :-)

Ezek szerint nektek bejön, és szerintem teszek vele egy próbát én is. :-)

2016. aug. 20. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!