Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 4-be miért nem tudok...

The Sims 4-be miért nem tudok egyedi tartalmakat berakni?

Figyelt kérdés
Barátnőm mondta el,hogyan kell.Hiába berakom a mappába,belépek Sims-be egysezrűen semmi.Sehol nem találom a berakott cuccokat és ki sem írja h berakta.ilyenkor mi van??
2016. aug. 21. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos jó helyre rakod? Csak mert nem mindegy mit hova...Ha meg igen akkor lehet hogy régebbi, vagy újabb(ez főleg akkor ha tört verzió) patchez csinálták.
2016. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megvettük originen.

Am ide raktam be:

Dokumentumok->Electronic Arts-> The Sims 4-> Mods

2016. aug. 21. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor le van-e frissítve? És btw milyen mod ?(ruha, lot, haj stb...)

Mods mappába a .package filokat önmagukban, valamint a .pyo, .py filokat tömörítve kell tenni, a Tray mappába pedig a trayitem, .blueprint, .bpi , .hhi, .sgi, .householdbinary filokat.

+ csak azt próbáltad, vagy próbáltál már mást is, és azzal se ment ?

2016. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

CSak simám a package fájlokat raktam be a mods mappápa mert barátnőm is úgy csinálta és ja.

És le van frissítve

2016. aug. 21. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Resource fájl megvan a Mods mappában?

A játékban be van állítva hogy megjelenjen az egyedi tartalom is?

2016. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tényleg, ha volt patch akkor automatikusan kikapcsolja a modokat mert ha esetleg van kompatibilitás pribléma akkor is elinduljon.

Azt a beállításokban betudod kapcsolni

2016. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valóban ki volt kapcsolva.Bekapcsoltam,kiléptem és most meg nem tudok visszalépni :/
2016. aug. 22. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!