Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 bebugol az összes tini...

Sims 3 bebugol az összes tini kor alatti simem az egyedi tartalmak miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiatal felnőttnek való ruhát ráad az újszülött simre és ez miatt úgy megnyúlik! Ez ellen mit lehet tenni?

2016. júl. 4. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Két dolgot tehetsz:

1. megveszed eredetiben

2. szenvedsz tovább

2016. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eredetim van.
2016. júl. 4. 13:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Látom, jó régi a kérdés, de nem bírtam annyiban hagyni. :'D

Első, ezen az "erederiség" nem segít.

Már divat lett itt bármire rámondani, hogy vegyél eredetit, mer abban minden jó...

Kérdező, nekem is ilyen, engem nem zavar, a rendes játékot már meguntam, csak f@$zságokat csinálok, ergo csak örülök, ha bármi ilyen nevetségesen elkezd bugolni.


Amúgy azt teheted ellene, hogy sim szerkesztése módban leveszed róluk a felnőtt ruhát. Használd a testingcheatsenabled true kódot, ha nem lehet tükörrel vagy ruhásszekrénnyel, arra nem emlékszem...

Ha egyedi tartalmaid vannak, ez így fog menni.


Igen, unatkozom.

2017. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!