Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Warframe kérdések?

Warframe kérdések?

Figyelt kérdés

Helo!


Lenne pár kérdésem játékon belül:


Nova Prime-nál mi az a speed nova meg slow nova build? Milyen modok tartoznak ide?


Rifle (Soma prime) fegyvernél mi az, amit érdemes berakni? heavy caliber, argon scope, multishot, crit dmg mellé a maradék 4 helyre.


Titania warframe küldit a new loka adja, (The silver Grove), de úgy is meg lehet szerezni hogy harcban állok velük? Jelenleg cephalont meg arbieters conclave-t fejlesztem.


Pontosan mitől/hogyan fejlődik az MR szint? Addig oké, hogy ha szétlövöm a mobokat (vagy csapattárs 50 méteren belül) akkor kapok pontot, de csak ennyi? Hogy/Hol lehetne gyorsabban MR szintet növelni? MR 8 vagyok és minden bolygó (LUA is) minden pályája megvan, de nekem olyan mint ha be lenne lassulva. Folytonos Warframe meg fegyver reset forma-val okozhat ilyet?



2016. aug. 24. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
ÉN régi warframes vagyok, nem sok mindenre emlékszem de az elsőre tudok válaszolni. Nem Nova Prime-nál létezik a slow és speed nova, annyi a lényeg, hogy ha kevesebb a power amit beletolsz ( tehát - power) akkor az utlidtól felgyorsulnak a mobok, ha több a power akkor meg lelassulnak, a speed ugye deffeknél jó, hogy gyorsan vége legyen mert különben egy év. A slow pedig a nagyon nehéz és sok mobban rendelkező mapokra jó, ahol viszont annyira lelassítod a mobokat, hogy csoda ha egy is megüti azt amit deffelni kell.
2016. aug. 26. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A Mastery Rankod akkor nő, ha 30-as szintet eléri egy új warframe/sentinel/fegyver.

Forma nem számít, csak az első max rankra hozás.

Be is lassul, mert minden szinthez egyre és egyre több XP kell.

2016. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!