Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Irelia, Riven vagy Fiora? (LoL)

Irelia, Riven vagy Fiora? (LoL)

Figyelt kérdés
A TI véleményetekre vagyok kíváncsi, és tudom hogy nincs "legjobb champ". Csak írjátok le, hogy melyik és miért.

2016. aug. 30. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindhárman megvannak.


Irelia nekem olyan közepes kategória, néha játszok vele. A korai lanen közepesen erős, de ha megvan a Tri Force, onnantól nagyon tud aprítani, split pushban is jó. Valamennyire mindig érdemes tankosítani szerintem, tri force után Max még egy sebző itemet ajnlok.


Riven: annyira nem rajongok érte, de eleve nem szeretem az ilyen "önzőbb" karikat topon. Őt ugye nagyon sebzés heavy-re érdemes építeni és ha kap egy két early killt, akkor tud snowballozni rendesen, de nem tankos, nincs annyira utility-je és Solo q-ban ugye előszeretettel hoznak sebző junglereket is, sőt még néha a tankokat is sebzőre építik, ezért nem szeretek ilyen nagyon papír karikat vinni topra, de ez csak preferencia.


Fiora: őt viszont kifejezetten szeretem játszani, erős, meg van benne az outplay/snowball potenciál és fun játszani szerintem. Őt ajánlom a leginkább, de őt se full papírra építsd, lehet egészen tankyra Titanic Hydrával és még úgyis nagyot csap.

2016. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. :)
2016. aug. 31. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsit későn írok, de hátha még valakit érdekel :D


Szerintem mindhárom egész jó. Én Irelia-párti vagyok, ha erősebb vagy early-ben, akkor triforce után tudsz 1-2 killt szerezni. Ha pedig nem, akkor torony alatt Q-val tudsz farmolni.


Rivent soha nem szerettem annyira, de ha valaki kitanulja rendesen, akkor jó. Fiorát nem játszottam még, de szerintem ő is jó lehet, kifejezetten jó carry.

2017. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!