Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minél több FPS növelő parancso...

Minél több FPS növelő parancsot tudnátok leírni nekem?

Figyelt kérdés
CS 1.6-ban nincs sok FPS-em (30-60), szeretném ezt megnövelni úgy 150-200-ra. Tudnátok nekem priviben cfg-ket, vagy ide leírni minél több parancsot? Ugye hát kéne a surf-höz, meg a bhop-hoz.

2016. aug. 31. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
3x anny fps gepcsere nelkul... Vannak am igenyek!
2016. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Windows 8-asom van jelenleg, szerintem elég gyors, meg nem is laggol. De miért van akkor csak ennyi?D:
2016. aug. 31. 13:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Illetve elég lenne csak 100 is
2016. aug. 31. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Nincs ilyen. Pár parancs adhat pár FPS-t, de a szám alapvetően hardverteljesítmény kérdése. Ha neked nincs ami adjon 100+ FPS-t, azt egy parancs nem fogja felülteljesíteni.


Hülye példa kell?

Ha van egy 1 literes poharad de te azt akarod hogy 2 liter férjen bele, az nem lesz 2 literes mert tollal ráírod hogy az 2 literes. Ha a hardvered 60 FPS-re képes, egy parancs nem fogja megduplázni azt.

2016. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jól van. nem vagyok valami nagy szakértő az ilyenekben. Csak arra gondoltam, hátha lehet ilyet.

Azért köszi a válaszokat

2016. aug. 31. 14:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Szegény hardver gyártók nem járnának jól egy ilyen paranccsal. :) Ahogy már írták, nincs ilyen. GDP növelés a munkahelyen, majd fizetés felvétel hónap végén, majd számítógépes boltba besétálás és vásárlás. Sajnos vagy sem, ez az FPS növelés.
2016. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!