Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL-ban lehetséges, hogy...

LoL-ban lehetséges, hogy ennyire eltérjen a ranked és normal mmr?

Figyelt kérdés
Játszottam egy palival (normal-t), platos kerete volt, néztem is (én silver vagyok), majd meccsben miután meghalt valami csapattársa beírta, hogy "silvers..." erre én valami olyasmit válaszoltam, hogy az a kérdés, hogy neki mitől ilyen rossz az mmr-je, mire azt mondta, hogy rankedben sokkal jobb, csak nem szokott normalozni... arról én is hallottam, hogy két külön rendszer van, de lehet ekkora különbség? Én csak úgy tudom elképzelni, hogy nagyon rosszakat megy normal-ban.

2016. szept. 1. 18:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ő meg ugye azt mondta, hogy alig játszik normal és csak azért ilyen... tehát ha valaki csak Rankedezik, bekerül chalenger top 10-be és utána lejátsza élete első normal-ját, akkor silver/bronze szinten fog játszani? Erősen kétlem.
2016. szept. 1. 18:20
 2/11 anonim ***** válasza:
Pedig de. Hiába dia valaki ha nem normalozik mióta megütötte a 30-at. Ugyan úgy bronze körülieket fog kapni.
2016. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De a normàl meccsek ,ugye nem szàmítanak bele, a 10 besoroló ranked meccsbe?
2016. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amúgy akkor az miért van,hogy 600aram win-nél hagytam abba az aramot,ràálltam gold 5ben a rankedre...addig aramon szintén gold 5körülieket kaptam,felmentem platina 5 -re,mentem most egy aramot a nagy kihagyàs után,és most platosokat dob be.
2016. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A normalok nem számítanak bele a 10 besorolóba az tuti. De első válaszoló tudnál erről valami forrást linkelni? Mert én továbbra is kétlem, hogy így lenne.
2016. szept. 2. 13:35
 6/11 anonim ***** válasza:
A keret a tavalyi rankot mutatja.
2016. szept. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Felmész a forumra és 10-ből1 topic erről szól. Talán most kisebb az arány, a bajnokságos csapatkeresések miatt.
2016. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Márics Attila válasza:
Nincs olyan, hogy normal mmr.
2016. szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Már hogy ne lenne... Ezt a riot is nyíltan kijelentette, nem 1x...

Máskülönben nem dobálna össze platost és silverest normalon.

2016. szept. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm felsupportolgatta magàt plat 5-ig,normálon pedig silver 5-ösöket kap.
2016. szept. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!