Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki megtudna tanítani...

Valaki megtudna tanítani engem wow-ozni?

Figyelt kérdés
Régebben próbáltam megtanulni, több szerveren is, de nem igazán sikerült.Állandóan elvesztem a nagy világban és így bele untam. Ezért szeretném, hogy valaki bevezessen részletesen a wow világába, mi, hogy működik, hogyan kell instazni, raidelni, pvp-zni. Ezeket csak random felsoroltam, nyilván szeretnék minél részletesebben belefolyni a játékba. Tauri szerverre, gondoltam, azon belül is Alliance-al kezdenék egy paladint. Ts vagy Skype-ot használnánk kommunikációhoz. Lehetőleg 15 vagy annál idősebb legyél(17 vagyok)!

2016. szept. 4. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Segítenék, de a Tauri nem WoW, csak annak egy primitív utánzata.
2016. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyelőre eredetin nem akarok játszani!
2016. szept. 4. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: Az oké, de a tört szervereken minden másképp megy, mint az eredetin. Az egy dolog, hogy pl. gyakrabban esnek ritka tárgyak, több az XP, több a pénz, stb, de a játékmechanikákba is durván belenyúlnak. Hiába szeretnélek megtanítani a magam 8 évnyi tapasztalatával, hogy kell paladinnal jól tankolni, ha az XY képesség újrahasználhatósági ideje nem 15 másodperc, hanem 5. Az egész taktika felborul. Elolvasol egy leírást vagy megnézel egy videót egy főnökharcról, de hiába próbálod követni a taktikát, mert a Tauri nagyokosai úgy döntöttek, hogy a saját kedvük szerint alakítják a játékot.
2016. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Nincs esetleg, valami tört szerver ami hasonló mint az eredeti és sokan játsszák?
2016. szept. 4. 10:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném. :D
2016. szept. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, van valami Firestorm nevezetű szerver cuccos, sokan játszák (én nem).
2016. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!