Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan stratégiai játékot...

Olyan stratégiai játékot keresek aminek sosincs vége. Ahol mindig lehet valamit fejleszteni?

Figyelt kérdés
Legyenek körülöttem különböző népek, de ne legyen muszáj támadni. Lehessen kereskedelmet kialakítani. Csak hogy egy példát mondjat : Stellaris ( csak nekem nem ilyen scifi jellegű kéne )

2016. szept. 4. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Civilization vagy Europa universalis?
2016. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezek inkább ilyen térkép foglalósak ahogy látom. De azért köszi! Még egy példát írok ami talán a legjobban kielégítené igényeimet, csak sajnos harcolni nem lehet benne.: Banished
2016. szept. 4. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen játék nincs szerintem.Mindegyiknek van vége csak az a más bennük valamit 1 hónap alatt ki lehet játszani valamit meg hónapokig tart.
2016. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
szinte az összes játék ilyen... ezért is utáltam meg mind, mert hát mindig van mit fejleszteni csak egyre nehezebb és több idő megcsinálni és így ennek semmi értelme mert győzni szeretek nem pedig baszakodni
2016. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!