Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez melyik játék lehet? Már...

Patriksztár kérdése:

Ez melyik játék lehet? Már évek óta foglalkoztat a kérdés.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy játék, amire nem tudok rájönni, mi volt. ._.


Már javában 3D-s grafikával rendelkezett, ilyen jövőbeli feelinge volt emlékeim szerint.


Amik megmaradtak:


Egy lány karaktert kellett irányítanunk, aki egy narancssárga ruhában volt, narancssárga falú szobában, ahol az ablak előtt egy kis maci volt, akivel mindig beszélt. ( nem tudom, hogy a maci is beszélt-e ).

Annyi megmaradt bennem, hogy volt egy küldetés, mikor egy kisebb sikátorban kellett valahova menni, és egy kutya megtámadta a karaktert. Ekkor, az egyik ház végénél lévő kukára kellett felugrani, és úgy kellett megmenekülni.


A másik, amire még emlékszem egy bolt, ahol emlékeim szerint volt rádió, TV, és egyebek. Ilyen narancssárga, lila karikás függöny volt az ajtón, és ha beléptünk, akkor egy afro hajú fekete bőrű nő volt az eladó, vagy egy vékony férfi. ( Nem is biztos, hogy bolt volt, de nekem úgy rémlik ).


Remélem meg tudjátok mondani, melyik volt ez a játék, mert engem iszonyatosan érdekel. :D


Köszi a válaszokat.



2016. szept. 4. 17:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!