Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik WoW tört...

Szerintetek melyik WoW tört szerver adja legjobban vissza az eredeti szerverek élményét?

Figyelt kérdés

Eddig a "WoW Circle" szerveren játszottam 6.2.3-mas patchel, itt a játékosszám is jó volt, kis szinten is rögtön hívott BG-re, dungeonra és mindenhova. A bug is kevés volt(ha volt is a questek valahogy meg voltak oldva), átjátszóvideók is mentek tehát klappolt.


Most hogy kijött a Legion megnéztem a "Titans" nevű 7.0.3-mas szervert, bugot itt sem találtam kifejezetten csak itt a játékosszámmal akadtak gondok.


Szerintetek melyik tört szerver adja vissza leginkább az eredeti élményét és miért?

(Tudom hogy egyik tört sem lesz ugyanolyan mint a Blizzard saját szerverei, de ettől nézzetek el, a kérdés a törtre vonatkozik)



2016. szept. 10. 20:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!