Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha megveszem a World of...

Ha megveszem a World of Warcraft Legiont akkor, hogy játszak az eredeti szervereken meg kell vennem havonta a GameCardot? És ha nem veszem meg akkor nem tudok a Blizzard szervereken játszani? De más szervereken tudok játszani?

Figyelt kérdés

2016. máj. 25. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Kezdésnek veszel alapjátékot, ami az összes megjelent kiegészítőt tartalmazza, ehhez jár 30 nap játékidő talán egy level 90 boost is. Amíg nem jön ki a Legion, addig csak játékidőt kell venned, lehet bankkártyával X hónapra, vagy vehetsz gamecardot valahol máshol. Ha kijön a Legion Szeptember elején/aug végén akkor erősen ajánlott megvenni, de egy jó ideig nagyon terheltek lesznek a szerverek. Ott van még a goldért veszel játékidőt opció, azt nem fogod hiphop elérni, ha élvezni is akarof a játékot.


Nem blizzardos szervereken a játék egy korábbi verziója van, minél régebbi annál esélyesebb, hogy rendesen megcsinált. Legionös szerver amin érdemben játszani lehet majd nem lesz a megjelenés után egy darabig. Ha privát szervert választasz, akkor majd a honlapjukon lesz egy kliens letöltési link, jobb esetben launcher.


És mielőtt jönnek a privát szerver sz@r kommentek, Warlordban több zavaró bugot találtam 90-100 között mint Taurin 80-85 között, meg a DC is több volt, igaz ott csak a Garrison fagyott ki mindig nekem. Lehet tolvajnak nevezni azt aki privát szerveren játszik, de az én lelkiismeretem tiszta, mert ha nem lennének privát szerverek akkor se játszanék eredetin, hanem a baráti társaságunk egy másik játékbna találkozna heti 1-2 alkalommal pár órára.

2016. máj. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!