Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Undertale 2D-s verzió: Minek...

Undertale 2D-s verzió: Minek kellett volna történnie?

Figyelt kérdés
Amikor odáig jutottam, hogy Sans-el kellett volna megküzdenem (Papyrus-al végeztem előtte) Csak durván beszólt az ÜRES szemgödreivel, és lelépett. De már az is odab*szott, amit mondott... már eleve az sem volt jó érzés, hogy Papyrus-t kinyírtam.

2016. szept. 11. 00:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia,

Nos, hogy is mondjam. Miután Toriellel elmész a Ruinsba, mentened kell egyet, ott, ahol először tudsz. Utána pedig addig menj csak, ameddig egy új mentőpontot nem találsz. Onnan fordulj vissza, és sétálgass. Ugye vannak a szörnyek, (ott Froggit, Whimsum, stb.) akik csak úgy felugranak, és harcolni kell velük. Őket mind meg kell ölnöd. És sétálgatsz tovább. Egy idő után, mikor jelzést kapsz (!-jel a fejet fölött), hogy harcolnod kell, megjelenik az "aréna", de nem lesz ott se Froggit, se Whimsum, senki. Csak annyi lesz kiírva, hogy "But nobody came.". Ha ezt látod, mehetsz tovább a következő mentő helyre, ahol ha mentessz, csak annyit fog kiírni, hogy "Determination.". Utána mész tovább, megint ezek fognak kiugrani, hogy "But nobody came.". Utána kinyírod Torielt, és Snowdin előtt (ez fontos) ugyanezt csinálod. Addig ölsz, míg nem jön a "But nobody came.". Utána Papyrust ölöd meg, és a Waterfallban ugyanez Undyne (the undying) előtt, illetve Hotlandban Mettaton előtt. Ha jól megy, akkor Waterfallban, és Hotlandban mentésnél ki fogja, írni, hogy pl. 12 left. Vagyis még 12 szörnyet kell megölnöd, hogy mehess tovább.

Bocsi, ha nem érthető :D Elmagyarázom privátba is, ha valami nem világos.

2016. szept. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!