Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan játékokat amiben,...

Tudtok olyan játékokat amiben, lehet vásárolni a játékon belül dolgokat, és azokat igazi pénzért eladni?

Figyelt kérdés
Lehtelőleg népszerű játék legyen.

2016. szept. 12. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyetlen ilyen játék sincs, az ilyesmi mindenhol tilos.
2016. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akármilyen játék, amiben, mondjuk lehet küldeni az egyik játéktársadnak valamit, csak ő ezt közös megegyezés alapján kifizeti élőben.
2016. szept. 12. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
WoW. Másikról nem hallottam.
2016. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg esetleg online pókerteremben a play chips-et tudod valódi pénzért adni-venni.
2016. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tf2, cs:go, dota2...


Én csak a tf2es itemekkel való "kereskedésben" vagyok otthon. Akár valódi pénzre is válthatnám a profitot, de az azért minimális kockázatokkal járna, így a kulcsokat leginkább a steam marketen szoktam eladni, ami annyira kifizetődő, hogy az elmúlt 6 hónapban 12 A+ kategóriás játékot vettem belőle steamen.

2016. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze ez nem úgy működik, hogy megveszed a hivatalós boltban és eladod drágábban. Olyat nem lehet sehol. Itt nagyon komolyan ismerned kell minden (több 100) item árát és figyelned kell az árváltozásokat, kalkulálnod... A kb. 1 tucatnyi trade oldalak közűl megtalálnod a mindössze 1 itemre vonatkozó árrést és kihasználnod. Valamint néha, mint pl. most is az elmúlt néhány hétben nem igazán lehet profitot szerezni, a friss update-ek miatt túl gyorsak az árváltozások, tehát néha ez van. Néha viszont 1-2 nap alatt is összejöhet mondjuk egy játék ára, szélsőséges esetekben 1-2 óra alatt is. Olyan mint egy mini tősde, de mondjuk csak játékok miatt nem éri meg a befektett munkát. Pénzre váltani meg igen nehéz lenne kockázatok nélkűl.
2016. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!